Safranbolu’da Proje Başarıları Devam Ediyor

Safranbolu’da Proje Başarıları Devam Ediyor
Yayınlama: 28.03.2023
A+
A-

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce imam hatip okullarında öğrencilerin eğitim öğretime devam ederken farklı yöreleri sosyo-kültürel açıdan tanımaları, tarihi ve kültürel miras bilinci kazanmaları, sosyal, kültürel, sanatsal, sportif ve bilimsel faaliyetlere katılmaları amacıyla başlatılan Evliya Çelebi Öğrenci Değişim Programı değerlendirme süreci tamamlandı
Abdurrahman Yerlikaya Kız Anadolu İmam Hatip Lisemiz “Geçici Hayatlar Kalıcı Miraslar Peşinde” projesi ile başarıyla desteklenmeye hak kazandı.
Değişim Programı kapsamında 82 okul desteklenmeye hak kazandı. Program ile 546’sı kız ve 350’si erkek olmak üzere toplam 896 öğrenci eğitim öğretim süreciyle birlikte çeşitli faaliyetler gerçekleştirecektir.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş; ”İlçemizde proje alanında bir çok başarılara imza atılmaktadır. Ayrıca farklı türlerde projeler hazırlanarak yarınlarımız olan öğrencilerimizin geleceğe daha donanımlı hazırlanmasına imkan tanınmaktadır. Projenin hazırlanmasında emeği geçen okul yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve paydaşlarımıza teşekkür ediyorum “dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.