Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com casino siteleri uluslararası lojistik

AK Parti’de Çetinkaya’ya büyük teveccüh

AK Parti’de Çetinkaya’ya büyük teveccüh
Yayınlama: 18.11.2023
A+
A-

Karabük Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvuru yapan AK Parti Eski Merkez İlçe Başkanı Özkan Çetinkaya, parti önünde büyük bir kalabalık tarafından karşılanırken Çetinkaya’ya olan ilgi gözlerden kaçmadı.

AK Parti Eski Merkez İlçe Başkanı Özkan Çetinkaya, AK Parti Karabük İl Başkanlığı’nda düzenlenen programla AK Parti Karabük Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi. Çetinkaya’yı başvuru öncesinde parti binası önünde büyük bir kalabalık karşılarken partililerin ve vatandaşların ilgisi gözlerden kaçmadı.

AK Parti Karabük Belediye Başkan Aday Adayı Özkan Çetinkaya başvuru sırasında yaptığı konuşmasında, “AK Parti gibi büyük bir siyasi oluşumun içerisinde yer alarak sizlerin teveccühü ve desteğiyle 2012 yılı Gençlik Kolları Başkanlığı akabinde belediye meclis üyeliği ve son olarak 3 yıldır Merkez İlçe Başkanlığı görevimi gayret bizden takdir Allah’tan şiarıyla gerçekleştirmeye çalıştık. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemizde ve şehrimizde gerçekleştirdiği kalkınma hamlesinin takipçisi olduk. Yine Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın dünyada Türk Milleti’ni temsilen sergilemiş olduğu duruşun Karabük’teki temsilcisi, destekçisi ve savunucusu olduk.” dedi.

“Şehri imar, gönülleri ihya misyonumuz ile AK Parti Karabük Belediye Başkanlığı için aday adaylığımızı açıklıyoruz”

Tüm Karabük’lülerin iyi gününde, kötü gününde yanında olmaya gayret gösterdiğini dile getiren AK Parti Karabük Belediye Başkan Aday Adayı Çetinkaya, sahada gördükleri teveccüh neticesinde aday adaylığı başvuru yaptığını belirttiği konuşmasında, “Buradan belirtiyorum ki hiçbir makam mevki, dünyalık gözetmeksizin bizler teşkilatımız ve gönüldaşlarımızla bu duruşun yılmaz savunucusu olmaya devam edeceğiz. Görev süremiz boyunca şehrimizin problemleri, hemşerilerimizin talepleri ile yakından alakadar olmaya çalıştık. Mahallelerimiz, köylerimiz, esnafımız, sivil toplum kuruluşlarımız, çalışan, işveren, emekli, partili ve partisiz tüm Karabük’lü hemşerilerimizin iyi gününde, kötü gününde yanında olmaya gayret gösterdik. Bu gayretimizin ve gönül dostluğumuzun zamanla omuz omuza bir yol arkadaşlığına dönüştüğüne şahit olduk. Şimdi gönülden hissettiğimiz ve sahada gördüğümüz hizmet için yeni görevlerin bizleri beklediğidir. Karabük için kalkınma, sosyal projeler, çevre, değişim ve dönüşüm hamlelerimizi başlatmak için genç, dinamik, çalışkan, sahaya hakim bir hemşeriniz olarak ‘şehri imar, gönülleri ihya’ misyonumuz ile AK Parti Karabük Belediye Başkanlığı için aday adaylığımızı açıklıyoruz. Karabük’ümüzün problemlerini ve nasıl çözüleceğini çok iyi biliyoruz. İl başkanımız, milletvekillerimiz, bakanlarımız ve Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile yapacağımız kritikler, istişareler doğrultusunda hazırlayacağımız projelerle Karabük’ümüzün kronikleşmiş tüm problemlerini 7/24 mesai anlayışı, azim ve kararlılık ile sahada, yerinde ve zamanında müdahale ile kesin çözüme kavuşturmayı düşünüyoruz.” dedi.

AK Parti Karabük Belediye Başkan Aday Adayı Özkan Çetinkaya, “‘Karabük için atılan bu büyük adımda ben de varım.’ diyorsanız sizleri daima omuz omuza olmaya davet ediyorum. Saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum. Sağolun, varolun. Allah’a emanet olun” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Kaynak: S. Oğuzhan Doğan

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.