Uyuşturucuyla mücadele sürüyor

Uyuşturucuyla mücadele sürüyor
Yayınlama: 08.05.2023
A+
A-

Uyuşturucuyla mücadelenin aralıksız sürdüğü Karabük’te Karabük İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince düzenlenen uyuşturucu operasyonlarında 3 şüpheli gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre Karabük İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince 100.Yıl Mahallesinde bir ikametgahta ve kent meydanında yapılan şahıs üstü aramalarda uyuşturucu maddeler ele geçirilirken 3 şahıs gözaltına alındı.

Konuyla ilgili olarak Karabük İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan açıklamada uyuşturucu ve uyarıcı maddelerle mücadeleye aralıksız devam edildiği belirtilerek “Merkez, 100.Yıl Mahallesinde S.O.(27) isimli şahsın ikametgahında yapılan aramada; 27,7 gr. toz esrar, 1,3 gr. metamfetamin, 3 adet bong (uyuşturucu kullanma aparatı) ve 1 adet ruhsatsız tabanca, kent meydanında S.S.(26) ve M.E.(26) isimli şahısların üzerinde yapılan aramada, 22,4 gr. metamfetamin ve 1 adet bong (uyuşturucu kullanma aparatı) ele geçirilmiştir. Şüpheliler yapılan işlemlerin ardından adli makamlara sevk edilecektir.” denildi.

Ayrıca yapılan açıklamada, “Karabük İl Jandarma Komutanlığınca, emniyet ve asayiş ile huzurun devamının sağlanması maksadıyla uyuşturucu ile mücadele faaliyetlerine aralıksız olarak devam edilecektir.” vurgusu yapıldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.