“Türkiye 100 Yılında Başarılı Çalışmalar Yapacağız”

“Türkiye 100 Yılında Başarılı Çalışmalar Yapacağız”
Yayınlama: 15.03.2023
A+
A-

Karabük’ün yetiştirdiği önemli ve başarılı bürokratlardan MKE Genel Müdür Yardımcısı Ali Keskinkılıç, AK Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı resmi başvurusunu bugün yaptı.

14 Mayıs’ta yapılacak 28.Dönem Milletvekili seçimlerinde Karabük’ten AK Parti Milletvekili Aday Adayı olmak için MKE Genel Müdür Yardımcılığı görevinden istifa eden Keskinkılıç, bugün AK Parti Karabük İl Başkanlığında aday adaylığı başvurusunu yaptı. Karabük il başkanlığında yapılan başvurusunda Keskinkılıç yoğun bir ilgi vardı. Daha önceki seçim dönemlerinde Safranbolu belediye başkanlığı aday adayı olan ancak Ak parti tarafından aday gösterilmeyen bölgemizin tanınmış bürokratı Ali Keskinkılıç partisinde yaptığı adaylık başvurusunda konuşma yaptı. Konuşmasında şunları söyledi:

“Ülkemiz ve milletimiz deprem felaketi sonrasında derin bir üzüntü içinde bulunmaktadır. 14 Mayıs günü yapılacak olan seçimler sonrası depremin yaralarını en kısa zamanda sarmak için çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz. Bölgemizden giden yardımları birlikteliği ve dayanışmayı gördüm ve bu memleketin bir çocuğu olmaktan gurur duydum. Zonguldak madencileri depremde bir tarih yazdı. Beni tanıyanlar teşekkür etti. Bende bu onuru ve gururu yaşadım. Bölgenin bir evladı olarak bugüne kadar bulunduğum görevlerde hizmet ettim. Bugün ise vekilliğinize talibim. Türkiye nın yeni 100 yılında yeni başarılarla dünya liderliğinde yolumuza  devam edeceğiz. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bu ülkeye hizmetleri devam edecek. Sizlerle birlikte başaracağız”

Karabük’e hizmet etmek için haftalar öncesinden aday adaylığı çalışmalarına başlayan Keskinkılıç;

Başbakanlık Meclis Özel kalem Müdürlüğü, Tarım ve Orman Bakanlığı Danışmanlığı ve MKE Genel Müdür Yardımcılığı gibi üst düzey önemli görevlerde bulunan Keskinkılıç seçimde iddialı görünüyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.