Toplantı ve Yürüyüş Alanları Belirlendi

Toplantı ve Yürüyüş Alanları Belirlendi
Yayınlama: 13.04.2023
A+
A-

Safranbolu İlçe Merkezinde toplantı ve gösteri yürüyüşleri yapılacak yer ve güzergahların belirlenmesi amacı ile 30.01.2023 tarihinde Safranbolu Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı Başkanlığında, Siyasi Parti ve Sivil Toplum Kuruluşları temsilcilerinin katılımları ile Kaymakamlık Toplantı Salonunda yapılan toplantıda mevcut toplantı ve gösteri yürüyüşü yer ve güzergahının yürürlüğü oy birliği ile kabul edilmiştir.
Buna göre;

Toplanma yeri : Aslanlar Meydanı, toplantı bittikten sonra İncekaya caddesini Takiben Kavaklar istikametine, Aslanlar sokaktan Köyiçi istikametine, Halkevi sokak istikametine ve Sadri Artunç Caddesi istikameti doğrultusunda toplantının dağılmasına.


Yürüyüş Güzergahı : Sadi Yaver ATAMAN (Köyiçi) meydanından başlayıp, Aslanlar Sokağı takiben Aslanlar Meydanına ulaşılmasına.


Miting Alanı : Köyiçi Meydanı Aslanlar Sokak Aslanlar Meydanı

Alternatif olarak;

Toplanma Yeri : Misak¬ı Milli Meydanı Kıranköy kavşağı istikametine, Yeni Çarşı istikametine, Flamingo Kavşağı istikametine ve Bağlar Caddesi istikameti doğrultusunda dağılmasına.

Yürüyüş Güzergahı : Perşembe Pazar yerinden başlayıp, Kızıltan Ulu Kavak Caddesini takiben, Posta Sokak üzerinden, PTT kavşağından dönüş alınarak, Sadri Artuç Caddesini takiben Misak-ı Milli meydanına ulaşılmasına.

Miting Alanı : Perşembe Pazar yeri, Sadri Artuç Caddesi, Misak-ı Milli Meydanı olarak belirlenmiştir.

Olarak belirlendi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.