Safranbolu MEB Personel İlk Maçına Çıktı

Safranbolu MEB Personel İlk Maçına Çıktı
Yayınlama: 24.05.2023
Düzenleme: 24.05.2023 16:16
17
A+
A-

Her yıl Mayıs ayında Safranbolu’da ki kurumların yoğun katılımı ile gerçekleştirilen “Altın Safran Kurumlar Arası Futbol Turnuvası”nın bu yıl 8.si düzenleniyor.

8. Altın Safran Kurumlar Arası Futbol Turnuvasında bu yıl 3 grupta 18 takım mücadele edecek. C Grubunda yer alan MEB Personel takımının gruptaki rakipleri; Kaymakamlık, Safranbolu Komando, Emniyet Gücü, Esnafspor ve Bankalar Birliği.

Safranbolu’da ki  okullarında görev yapan öğretmen ve personelden oluşan MEB Personel takımı ilk maçında Esnafspor ile karşılaştı.

Başlama vuruşunu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş ile İlçe Gençlik Spor Müdürü Özgür Özkan’ın yaptığı maçtan MEB Personel 4-3 galip ayrıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş yaptığı açıklamada “Safranbolu’da geleneksel hale gelen ve bu yıl 8. düzenlenen “Altın Safran Kurumlar Arası Futbol Turnuvası”nın centilmence ve dostça geçmesi ve kurumlar arası ünsiyet ve muhabbete katkı sağlaması temennisiyle organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyor, toplam 3 grupta mücadele edecek olan 18 takıma da başarılar diliyorum.” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.