Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com casino siteleri uluslararası lojistik

Öğrenciler “Özkaynak” projesiyle keşfediliyor

Öğrenciler “Özkaynak” projesiyle keşfediliyor
Yayınlama: 04.10.2022
A+
A-

Karabük’te futbol a yeteneği keşfedilen öğrenciler, 3 yıl önce başlatılan “Futbolda Özkaynak Projesi” kapsamında ücretsiz eğitim aldıktan sonra kulüplere yönlendiriliyor.

Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Halk Eğitim Merkezi iş birliği kapsamında ilk ve ortaokullarda futbola yeteneği olan öğrencilerin keşfedilmesi amacıyla başlatılan Futbolda Özkaynak Projesi devam ediyor.

Ahmet Ayvaz’ın sorumluluğunda yürütülen proje doğrultusunda şimdiye kadar 1500’ün üzerinde öğrenciye, ücretsiz futbol ve performans öncesi eğitimi verildi.

Karabük’te futbola yeteneği keşfedilen öğrenciler, 3 yıl önce başlatılan “Futbolda Özkaynak Projesi” kapsamında ücretsiz eğitim aldıktan sonra kulüplere yönlendiriliyor.

Yeteneği keşfedilen öğrencilerden Enes Özdal, Berk Eren, Abdullah Ünal, Yusuf Bozkurt ve Berkay Eren, TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden GMG Kastamonuspor Kulübü akademisine transfer oldu, bir futbolcu da 14 Yaş Altı Milli Takımı bölge seçmelerine yönlendirildi.

öğrencileri ziyaret eden Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven, sporculara başarı temenni etti.

Sentetik zemine sahip yeni futbol sahasında antrenmanlarını sürdüren öğrencileri ziyaret eden Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven, sporculara başarı temenni etti.

Sahanın hayırlı olmasını dileyen Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürü Güven, “Yaklaşık 3 yıldır futbolda altyapı noktasında önemli planlamalar yaptık. Bugün bunun meyvelerini topluyor olmaktan dolayı mutluyuz. Bu çocuklar inşallah gelecekte büyük kulüplerde A takımı ve milli takıma ulaşacak kapasiteye gelecekler.” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.