Köse, 1500’ü aşkın Safranboluluyu dinledi

Köse, 1500’ü aşkın Safranboluluyu dinledi
Yayınlama: 29.12.2022
A+
A-

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, her hafta perşembe günleri vatandaşlarla bir araya geldiği Halk Günü Toplantıları ile 2022 yılı içerisinde 1500’ü aşkın Safranboluluyu tek tek dinledi.

Göreve başladığı ilk günden bu yana vatandaş odaklı belediyecilik anlayışı ile çalışan ve personeline de bu nu benimseten Başkan Köse, “Safranbolu ve Safranbolu halkı için çalışıyoruz” dedi.

Yoğun çalışma temposundan fırsat buldukça vatandaşlarla bir araya gelmekten, onları ziyaret ederek sohbet etmekten, dertleşmekten büyük mutluluk duyduğunu belirten Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, ” Amacımız halkımızın en iyi hizmeti alarak hayatlarını en güzel şekilde idame ettirebilmeleri.  Tüm ekip arkadaşlarımla birlikte tüm çalışmalarımız da bu yönde” dedi.

Halk günü toplantılarının da bu yönde oldukça verimli geçtiğini ifade eden Başkan Elif Köse, “Vatandaşlarımız bizlere taleplerini, isteklerini söylüyor talebin durumuna ve aciliyetine göre ilgili müdürlüğümüzü derhal devreye alıyoruz. Çözüm noktasında da mutlaka geri dönüş sağlıyoruz. Ben değerli hemşerilerime gösterdikleri ilgi ve verdikleri desteklerden ötürü teşekkür ediyorum. 2023 yılında da Halkımızla yan yana olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.