Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com casino siteleri uluslararası lojistik

Kent Tiyatrosundan 1 Yılda 15 Oyun

Kent Tiyatrosundan 1 Yılda 15 Oyun
Yayınlama: 28.03.2023
A+
A-

Geçtiğimiz yıl kurulan ve kısa sürede 15 oyun sergileyen Safranbolu Belediyesi Kent Tiyatrosu Safranbolulu sanatseverlerin büyük beğenisini topladı.

Leyla Dizdar Kültür Merkezinde provalarına devam eden Kent Tiyatrosu, Belediye Başkanı Elif Köse tarafından özellikle çocukları ve gençleri sanatsal, kültürel aktivitelere yönlendirmek ve onların becerilerini ortaya çıkarmak amacıyla kuruldu.


2022 yılında hayata geçirilen ve kısa sürede de seyirci ile buluşan Belediye Kent Tiyatrosunun izleyici tarafından da benimsenmesi ve sergilediği 15 oyunda yaklaşık 5000 kişiye ulaşması ise büyük bir başarı olarak görülüyor.
Çocuk, yetişkin ve sanatsal eserler sahneleyen ekip bu yıl da provalarına başladıkları oyunları sergilemek için sabırsızlanıyor.
Kültür Başkenti olarak anılan Safranbolu’da Belediye Başkanı Elif Köse yalnızca tiyatral etkinliklere değil resme, müziğe kısaca sanatın tüm alanlarına destek vermeye devam ediyor.
Bu bağlamda Belediye Türk Sanat ve Halk Müziği Koroları ile müzik okullarındaki kurslarda da çalışmalar sürüyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.