Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com casino siteleri uluslararası lojistik

Karabük’te adayın önemli olduğunu Özer gösterdi

Karabük’te adayın önemli olduğunu Özer gösterdi
Yayınlama: 16.05.2023
A+
A-

Karabük’te yaşayan ve iş hayatını Karabük’te sürdüren Yeniden Refah Partisi’nin milletvekili adayı İsmail Özer aldığı oy ile adayın önemini göstermiş oldu.


Karabük’te milletvekili seçiminde kullanılan 163 bin 135 oyun yüzde 96,93’ü geçerli olurken 5 bin 8 oy geçersiz sayıldı. 28. Dönem Milletvekilliği Seçiminde Karabük’te yaşayan ve Karabüklü olan Yeniden Refah Partisi Milletvekili Adayı İsmail Özer partisinin girdiği ilk seçimde Karabük’te adından söz ettirdi. İlk defa seçimlere giren Yeniden Refah Partisi 13 bin 357 seçmenin oyunu alarak ciddi bir potansiyel yakaladı. Yeniden Refah Partisi Karabüklü ve Karabük’te yaşayan adaylarla % 8,45 oy oranına sahip oldu.
Özer’den teşekkür mesajı Yeniden Refah Partisi Karabük Milletvekili Adayı olan İsmail Özer, bir mesaj yayımlayarak Karabük halkına teşekkürlerini iletti. Özer yayımladığı mesajında, “Çok değerli Karabüklü hemşerilerim, 28. Dönem Milletvekili Genel seçimleri sonuçlanmış bulunmaktadır. Yeniden Refah Partisi’nden aday olduğum bu seçimlerde, Sayın Mevlüt Başdemir ve Sayın Nesrin Adakoğlu ile birlikte 13 bin 400 oy almış bulunmaktayız. Öncelikle verilen her oy için teşekkürlerimi sunuyorum. Bu süreçte Karabük’e hizmet için yarıştığımız diğer tüm milletvekili adaylarımızı kutluyor ve kazanan adayları tebrik ediyorum. Seçim sonuçlarının memleketimize hayırlı olmasını diliyorum. Karabük’te yıllardır yapmakta olduğum ticaretime aynı şekilde devam etmekle birlikte, Karabük’ün her sorununu dile getirmeye devam edeceğim. Çünkü halkımız seçimlerde bize göstermiş olduğu teveccüh ile bize bu görevi yüklemiştir. Benden desteğini esirgemeyen ve bu yolda bizimle birlikte emek veren tüm değerli dostlarıma, arkadaşlarıma, bu davada beni yalnız bırakmayan aileme ve siz değerli hemşerilerime çok teşekkür ederim.” dedi.

Kaynak: Mahmut Özalp

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.