Hukuki Yollarla Mücadele Edeceğiz

Hukuki Yollarla Mücadele Edeceğiz
Yayınlama: 25.04.2023
A+
A-

3. Lige çıkan Karabük İdman Yurdu Kulübü Logosunun Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Mehmet Yüksel tarafından patentinin alındığı şeklindeki iddiaların ardından Yüksel’in şimdi de Eflanispor’un Logosu satın aldığı ifade edildi.

Eflanispor yönetimi, Kulübün isim ve logosunun Mehmet Yüksel tarafından  alındığı iddiasında bulunarak sosyal medyadan açıklama yaptı.

Eflanispor Yönetimi tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Karabük Yaşar Kaptan Çebi Amatör Futbol Liginde şampiyonluk yolunda emek verirken, U18 Liginde şampiyonluk sevinci yaşarken, kulüp ismimizi ve logomuzun Fikri ve Sınai Mülkiyet Haklarının bilgimiz dışında tamamen fırsatçılık ve başarının üzerine konmak amacıyla marka başvurusu yaparak tescilinin Mehmet Yüksel adlı kişi tarafından alınmış olduğunu öğrenmiş bulunmaktayız.

1988 Yılında kurulan Eflani Spor Kulübümüzün isim ve logosunu marka tescili yapılarak maddi ve manevi gelir elde  etmek isteyen, aynı zamanda kötü niyetini açıkça ortaya koyanlar ile Fikri ve Sınai Mülkiyet Haklarımız kapsamında hukuki yollardan mücadele edeceğimizi kamuoyuna duyuruyoruz”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.