Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com casino siteleri uluslararası lojistik

CHP’de seçim rüzgarı, Türker sahalarda

CHP’de seçim rüzgarı, Türker sahalarda
Yayınlama: 18.11.2022
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karabük’te  2023 Haziranda yapılacağı düşünülen genel seçimler için milletvekili olmayı düşünen aday adayları şimdiden sahalara indi.

En son yapılan genel seçimlerde Karabük’te  ilk defa Milletvekili çıkaran CHP’nin Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy geçtiğimiz yıl partisinden istifa etmiş ve Muharrem İnce tarafından kurulan Memleket Partisi’ne geçmişti.

Bu gelişme ile Karabük’te milletvekili bulunmayan CHP, 2023 genel seçimleri için yeniden bir milletvekili seçilmesi için çalışmalara başladı. Geçtiğimiz dönemde Milletvekili aday adayı olan Ömer Faruk Türker bu seçimlerde de ‘Ben buradayım.’ diyerek Karabük ve ilçelerinde köy köy dolaşıyor.

Ömer Faruk Türker önceki gün de Safranbolu Perşembe pazarında esnafla ve pazara gelen vatandaşlarla bir araya geldi. Karabük’te CHP’den aday olmak için hazırlıklarına şimdiden başlayan Ömer Faruk Türker ile birlikte kaç aday çıkacak bilinmezken şimdiden sahaya inen Ömer Faruk Türker’in bir hayli yol alacağı görülüyor.
Bugün ise Karabük’te kurulan cuma pazarında esnafları ziyaret eden Türker yaptığı açıklamada, “Bugün Karabük Cuma Pazarı’ndayız. Pazarcı esnafımızın sorunları çok. Bu sorunların Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında nasıl çözüleceğini konuştuk. Partimizin tarım politikalarını anlattık. Güzel sohbetleri için hepsine teşekkür ederim.” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karabük’te 2023 Haziranda yapılacağı düşünülen genel seçimler için milletvekili olmayı düşünen aday adayları şimdiden sahalara indi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.