Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com casino siteleri uluslararası lojistik

Belediye Atık Toplama Günleri Belirledi

Belediye Atık Toplama Günleri Belirledi
Yayınlama: 17.03.2023
A+
A-

Safranbolu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü atıkların çevre kirliliğine neden olmaması için başlatılan çalışma kapsamında inşaat ve bahçe atıklarını 07.00 ile 09.30 saatleri arasında alacak.

Çevre kirliliğini önlemek, yaya ve araç trafiğine engel olmamak için yapılan çalışma ile mahallelerden belirli günlerde atıklar alınacak.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “ Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana çok daha temiz bir Safranbolu için çabalıyoruz. Mevcut personelimiz ile elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz” dedi.

Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından başlatılan çalışma ile atıkların sabah 07.00 ile 09.30 saatleri arasında alınacağını belirten Başkan Elif Köse, “ Bununla birlikte vatandaşlarımız hafta içi belediye Halk Masalarını arayıp talep oluşturabilirler. Tadilat atıkları 15 çuvala kadar, bahçe atıkları ile 3 metre küpe kadar ücretsiz alınacak” diye konuştu.

Dünyanın önemli kültür merkezlerinden birisi olan Safranbolu’nun adına yakışması gerektiğinin altını çizen Başkan Köse, “ Vatandaşlarımızın konu ile ilgili duyarlı olacağından şüphem yok. Safranbolu hepimizin ve halkımızla birlikte daha da güzelleştireceğiz” dedi.

Müdürlükten yapılan açıklamada ise Atık Toplama Günleri şöyle:

Pazartesi : Esentepe ve Aşağı Tokatlı Mahallesi

Salı         : 15 Temmuz, Kirkille, Musalla ve Babasultan Mahallesi

Çarşamba: Yeni Mahalle ve Atatürk Mahallesi

Perşembe: Barış, Akçasu, Camikebir, Çavuş, Çeşme, Hacıhalil, Hüseyin Çelebi,İzzetpaşa ve Karaali Mahallesi

Cuma      : Emek Mahallesi

Cumartesi: Bağlarbaşı ve Cemal Caymaz Mahallesi

Pazar      : Bağlarbaşı Mahallesi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.