2023 YILI ASFALT SEZONU SAFRANBOLU KARIT – NAVSAKLAR KÖY GRUP YOLUNDA BAŞLADI

2023 YILI ASFALT SEZONU SAFRANBOLU KARIT – NAVSAKLAR KÖY GRUP YOLUNDA BAŞLADI
Yayınlama: 12.05.2023
A+
A-

Unesco Dünya Miras Kenti Safranbolu’da 2023 yılı asfalt sezonuna Karıt- Navsaklar köy grup yolunda başlandı.

Asfalt sezonun açılmasıyla birlikte geçtiğimiz sezon birçok köy grup yollarını tamamlayan ekiplerimiz bu yılda çok önemli asfalt programlarını planlayarak çalışmalarını sürdürüyor.

Karıt – Navsaklar Köy Grup yolunda yapılan asfalt çalışması hakkında bilgiler veren İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen; “Artık asfaltını kendi üreten, imalatını kendi yapan, çalışmalarıyla çevre İller’ e örnek olan bir Karabük Özel İdaresi var. İlimizin her karışında izi ve imzası olan programlarıyla vatandaşlarımıza yararlı olan ve hizmetleri getiren Karabük İl Özel İdaresi bu yılda her alanda koyduğu hedeflerine ulaşarak rekor kırmaya devam edecek. Allah devletimize zeval vermesin. Başta Safranbolu Kaymakamımız Sayın Şaban Arda Yazıcı beyefendi olmak üzere Genel Sekreterimize, Meclis Üyelerimize, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürümüze teşekkür ediyorum” dedi.

Karabük İl Özel İdare Personellerimize de çalışmalarında kolaylıklar dileyen Başkan Sözen; “Mesai arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum, Allah kazasız belasız bir sezon geçirmek nasip etsin” dedi.

Karıt-Navsaklar köy grup yolunda gerçekleştirilen asfalt çalışmasında Genel Sekreter Şerafettin Kelleci’de hazır bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.