Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com casino siteleri uluslararası lojistik

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Programı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Programı
Yayınlama: 16.05.2023
A+
A-

Karabük’te 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Programı belli oldu.

19 Mayıs Cuma günü saat 09:30’da Karabük Kent Meydanı Atatürk Anıtı’nda çelenk sunma töreniyle başlayacak olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programı saat 10:00’da Çamlık Kent Ormanı’ından Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu’na kadar devam süren ‘Gençlik Yürüyüşü’ ile devam edecek. Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu’nda saat 10:30’da başlayacak olan programda bir dizi gösteriler ve ödül törenleri gerçekleştirilecek.

Karabük’te 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı 104. Yıl dönümü ve Gençlik Haftası kutlama programları da devam ediyor.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı 104. Yıl dönümü ve Gençlik Haftası kutlama programları çerçevesinde yarın (17 Mayıs) Öğlebeli Gençlik Merkezi’nde masa tenisi turnuvası, Üniversite Genç Ofis’te canlı müzik etkinliği, el sanatları sergisi ve şiir dinletisi gerçekleştirilecek.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı 104. Yıl dönümü ve Gençlik Haftası kutlama programları 21 Mayıs Pazar günü düzenlenecek olan doğa yürüyüşü ile sona erecek.

Kaynak: Özlem YILDIZ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.