Yenice Esnaf ve Sanatkârlar Odası’ndan takdirlik organizasyon

Yenice Esnaf ve Sanatkârlar Odası’ndan takdirlik organizasyon
Yayınlama: 26.11.2022
A+
A-

Yenice Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne düzenlediği gezi programıyla takdir toplarken üyelerini de bu geziyle sevindirdi.

Yenice Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Cevdet Abaoğlu ve yönetimi, Kuzey Kıbırs Türk Cumhuriyeti’ne moral gezisi düzenledi. Düzenlenen geziyle ilgili olarak açıklamalarda bulunan Yenice Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Cevdet Abaoğlu Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde tarihi ve turistik bir çok mekanı ziyaret ettiklerini belirterek 42 kişilik bir kafileyle geziyi gerçekleştirdiklerini söyledi.

Yenice Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Cevdet Abaoğlu, yaptığı açıklamada, “Yenice Esnaf ve Sanatkârlar Odası olarak organize ettiğimiz Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti gezimiz esnafımızın, sanatkârımızın, halkımızın yoğun katılımıyla başladı.Kıbrıs gezimizi 3 gece 4 gün de tamamladık. Gönlü bizimle olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Yenice Esnaf ve Sanatkar Odası’nın 42 kişilik kafileyle gerçekleştirdiği Kıbrıs gezisi programında, Selimiye cami, Arasta çarşısı, Lokmacı sınır kapısı, Sarayönü meydanı, Girne kapısı, Barbarlık müzesi, Girne boğazı, Boğaz şehitliği,  Çıkarma plajı, Çıkarma gemisi, Karaoğlanoğlu şehitliği, Girne kalesi, Antik liman, Bellapais köprüsü ve Manastırı, 1974 yılından itibaren kapalı bulunan ve Hayalet şehir olarak adlandırılan Kapalı Maraş gezildi. Ayrıca Girne şehir turu da yapıldı.

Yenice Esnaf ve Sanatkârlar Odası düzenlediği Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti gezisiyle takdir topladı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.