Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com casino siteleri uluslararası lojistik

GÜNCEL KONULAR
+ TÜMÜNÜ GÖRÜNTÜLE
Karabük Bartınlılar Derneği tarafından hazırlanarak hibe desteği almaya hak kazanan “Kadın Emeği Üretime Dönüşecek” projesi imza töreni Vali Mustafa Yavuz’un katılımıyla gerçekleşti. Karabük Bartınlılar Derneği tarafından hazırlanan “Kadın Emeği Üretime Dönüşecek” projesi hibe desteği almaya hak kazandı.Projenin imza töreni Valilik Makam Toplantı Salonunda gerçekleşti. Projeyle Karabük T Tipi Ceza İnfaz...
24.05.2024
0
AK Parti İl Başkanı Ferhat Salt, AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin, Ali Keskinkılıç ve Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya’nın takipleriyle Mayıs ayında gerçekleştirilen proje ihalesi, seçim döneminde yapılan vaatlerin gerçeğe dönüştüğünün önemli bir kanıtı oldu. 1. ve 2. Etapları tamamlanan kentsel dönüşüm projelerinin ardından Soğuksu Mahallesi’ndeki 3. Etap çalışmaları...
24.05.2024
0
Geçtiğimiz gün Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Karabük İl Başkanlığında gerçekleşen bayrak  değişiminde, Karabük Ülkü Ocakları İl Başkanlığına İbrahim Can Kasapoğlu getirildi. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Karabük İl Başkanlığı‘nda geçtiğimiz gün gerçekleşen görev değişimi törenine Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Kadir Ensar Ejder...
24.05.2024
0
Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın’ın babası Sadık Yalçın Safranbolu Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı’yı ziyaret etti. Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın’ın babası Sadık Yalçın, Ankara’ya taşınması sebebi ile Safranbolu Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı’ya veda ziyaretinde bulundu. Kaymakam Yazıcı ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.
24.05.2024
0

Yavruyken sahiplendiği kazları yanından ayırmıyor

Yavruyken sahiplendiği kazları yanından ayırmıyor
Yayınlama: 02.05.2023
A+
A-

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde yaşayan Filiz Turhan, yavruyken sahiplendiği kazlarla parka gidiyor, yürüyüşe ve alışverişe çıkıyor.

Sarıkorkmaz Mahallesi’nde ikamet eden iki çocuk annesi 42 yaşındaki Turhan, 8 ay önce izlediği televizyon programından etkilenerek 2 kaz yavrusu sahiplendi.

Evdeki işlerini bitirdikten sonra “Şirin” ve “Yakup” ismini verdiği kazlarla sokağa çıkan ev hanımı Turhan, sıra dışı yol arkadaşlarını görenlerin meraklı bakışları arasında yürüyüş yapıyor. Turhan, peşinden ayrılmayan dostlarıyla parka ve markete de gidiyor.

Turhan, yaşadıkları evde kazların yanı sıra köpek ve papağan da beslediklerini söyledi.

Kazlarını çok sevdiğini dile getiren Turhan, “Kazlarımı 8 ay önce aldım. Birine Şirin, diğerine Yakup adını verdim. İlk 4 ay evimde besledim. Evde bakımı ağır olduğu için daha sonra bahçemizde yer yaptım ve orada bakıyorum.” dedi.

– “Onlar kendilerine bakanı ve seveni biliyorlar”

Turhan, kazlarla zaman geçirmeyi sevdiğini belirterek, “Hayvanlarla parka ve çarşıya gezmeye çıkıyorum, yeri geliyor markete alışverişe gidiyorum. Genelde onlarla gezdiğim için insanların dikkatini çekiyor. Beni kesinlikle yalnız bırakmıyorlar, onlar kendilerine bakanı ve seveni biliyorlar.” diye konuştu.

Kazların kendisini gördüğünde sevgilerini göstermek için bağırarak yanına geldiklerini anlatan Turhan, şunları söyledi:

“Oğlumu gördükleri zaman farklı ses çıkararak yanına giderler. Kızımı gördüklerinde ona da farklı tonda seslenirler. Kazlarla aramdaki dostluğu sadece sevgi üzerine kurdum, gerçekten onları çok seviyorum. Onlar çok sadık, nankör değiller ve hiçbir zararları yok. Dışarıdan kazlarla aramızdaki dostluğu görenler çok şaşırıyor ve hayretle bakıyorlar. Müstakil yerim olsa ördek, tavuk ve birçok hayvan sahiplenmek isterim. Onlarla ilgilenmek, sevmek ve temizliklerini yapmak ayrı bir duygu. Benim için terapi gibi diyebilirim.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.