Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com casino siteleri uluslararası lojistik

Vali Gürel’den ziyaretler

Vali Gürel’den ziyaretler
Yayınlama: 05.10.2022
A+
A-

Vali Fuat Gürel bir dizi ziyaret ve inceleme için gittiği Yenice’de Hüsamettin – Fatime Ören Anaokulu’nu, Ülkü İlkokulu’nu, Ülkü Ortaokulu’nu, Şehit ve Gazi ailelerini ziyaret etti.

Bir dizi inceleme ve ziyaret için Yenice’ye giden Vali Fuat Gürel ilk olarak Fatime – Hüsamettin Ören Anaokulunu ziyaret etti. Vali Fuat Gürel’in okul ziyaretlerine Yenice Kaymakamı Gizem Yandımata Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Garip Gümüş, İl Emniyet Müdürü 1. Sınıf Emniyet Müdürü Kadir Yırtar, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş eşlik etti.
Okulun girişinde minik öğrenciler tarafından çiçekle karşılanan Vali Gürel ve beraberindeki heyet daha sonra Okul Müdürü Nimet Dalda’dan okulun fiziki yapısı, eğitim planlamaları ve eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgiler aldı.
Anaokulunda sınıfları ziyaret Vali Gürel öğrencilerle tek tek ilgilenip bir süre sohbet ettikten sonra miniklere çeşitli hediyeler verdi.
Ardından Ülkü İlk ve Ortaokuluna geçen Vali Fuat Gürel Okul Müdürü Ramazan Aktaş’tan okul ile ilgili bilgiler aldıktan sonra sınıfları ziyaret ederek öğrencilerin eğitim hayatlarında başarılar dileyip ailelerine selamlarını iletmelerini istedi.

Vali Fuat Gürel öğrencilerle tek tek ilgilenip bir süre sohbet ettikten sonra miniklere çeşitli hediyeler verdi

Yenice Kaymakamı Gizem Yandımata İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Garip Gümüş, İl Emniyet Müdürü Kadir Yırtar, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdurrahman Bilgiç’in yer aldığı ziyaretlerde Vali Gürel ilk olarak Şehit Piyade Er Murat Kökcü’nün annesi Kezban ve babası Ali Rıza Kökcü’yü Atatürk Mahallesindeki hanelerinde ziyaret etti. Gürel ve beraberindeki heyet Şehit Murat Kökcü ve başta olmak üzere tüm şehitlerimiz ruhuna ithafen Kur’an-ı Kerim tilaveti okunarak dualar etti.

Vali Fuat Gürel, Yenice ziyaretleri kapsamında şehit ailelerimizi ve gazilerimizi ziyaret etti.

Vali Fuat Gürel ve beraberindeki heyet, Yenice’de ikamet eden Kıbrıs Gazisi Nurettin Onur ve ailesini ziyaret ederek kendisine uzun ve sağlıklı bir ömür diledi.

Ayrıca Vali Gürel ve beraberindeki heyet, Yenice’de yaşayan bir aileye de misafir olarak aile fertleri ile bir süre sohbet etti. Gürel çocukların eğitim hayatlarında başarılar diledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.