Ücretsiz 70 Bin Yardımcı Kaynak Kitap Dağıtımına Başlandı

Ücretsiz 70 Bin Yardımcı Kaynak Kitap Dağıtımına Başlandı
Yayınlama: 03.05.2023
A+
A-

Öğrencilerimizin yardımcı kaynak ihtiyacının ücretsiz giderilmesi amacıyla Milli eğitim Bakanlığı tarafından Karabük’e gönderilen ücretsiz 70 bin Yardımcı Kaynak Destek Paketi öğrencilere dağıtılmaya başlandı.

Bu kapsamda İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ, Karabük Atatürk Ortaokulunu ziyaret ederek bir süre öğrencilerle ile sohbet ederek Yardımcı Kaynak Destek Paketlerini öğrencilere verdi. Öğrencilere Yardımcı Kaynak Destek Paketinde bulunan tüm soruların çözülmesi noktasında tavsiyelerde bulundu.

Yardımcı Kaynak Destek Paketi hakkında değerlendirmelerde bulunan İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ, “Bakanlığımız tarafından gönderilen 70 bin adet Ücretsiz Yardımcı Kaynak Destek Paketi ivedi bir şekilde öğrencilerimize dağıtımına başladık. Yardımcı kaynak destek paketinde; çalışma soruları, örnek sorular, etkileşimli sorular, tekrar testleri, LGS örnek soru kitapçığı ve YKS’ye yönelik TYT, AYT ve YDT örnek soru kitapçıkları yer almaktadır. İlimizin akademik başarısına büyük katkı sağlayacak Yardımcı Kaynak Destek Paketlerini öğretmen ve öğrencilerimiz en etkin şekilde kullanıyorlar ve güzel çalışmalara imza atıyorlar. İnşallah geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda LGS ve YKS’de öğrencilerimiz Türkiye genelinde önemli derecelere imza atacaklar. Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimize kitaplarının hayırlı olmasını temenni ediyor, şimdiden girecekleri sınavlarda başarılar diliyorum.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.