Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com casino siteleri uluslararası lojistik

Türk Polis Teşkilatı’nın 178. Yılı Kutlu Olsun

Türk Polis Teşkilatı’nın 178. Yılı Kutlu Olsun
Yayınlama: 10.04.2023
A+
A-

Ülke genelinde olduğu gibi Karabük’te de Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun yıldönümünde çeşitli programlar düzenlenerek kutlamalar gerçekleştiriliyor.

Karabük’te Türk Polis Teşkilatı’nın 178. Yılı kutlama etkinlikleri Kent Meydanı’nda düzenlenen çelenk sunumuyla başladı.

Karabük Kent Meydanı’ndaki törende İl Emniyet Müdürü Kadir Yırtar ve Karabük Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Zekeriya Çoban, Atatürk anıtına çelenk sunumu gerçekleştirdikten sonra program saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla devam etti.

Düzenlenen törene, Karabük Vali Vekili Muhittin GürelKarabük Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker, Karabük Cumhuriyet Başsavcısı Koray Kesgin, İl Jandarma Komutanı Garip Gümüş, kurum müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile emniyet teşkilatı katıldı.

Çelenk sunma töreni toplu fotoğraf çekiminin ardından sona ererken Karabük İl Emniyet Müdürü Kadir Yırtar tebriklerin kabulü için makama geçti. Protokol ve vatandaş kabulünün akabinde personel kabulü ile tebrikleri kabul eden Karabük İl Emniyet Müdürü Kadir Yırtar’ı Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni S. Oğuzhan Doğan da ziyaret ederek şanlı Türk Polis Teşkilatı’nın 178. Yılını kutladı.

Karabük İl Emniyet Müdür Kadir Yırtar Türk Polis Teşkilatı’nın 178 yılı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Mensubu olmaktan onur ve şeref duyduğum Türk Polis Teşkilatı’nın 178. yıl dönümünü kutladığımız bu kutlu günde mesai mefhumu gözetmeksizin, 7/24, bayram, pazar bilmeden, 365 gün, her türlü mevsim şartında milletine hizmeti Hakk’a hizmet bilerek, devletinin emrinde, milletinin hizmetinde bıkmadan, usanmadan, can siperane çalışan, ezan dinmesin, bayrak inmesin, vatan bölünmesin diye can verip şehit düşen, sakat kalıp gazi olan kahraman mesai arkadaşlarımın ve teşkilatımızın kuruluş yıldönümünü tebrik ederim. Bu vesileyle de vatan, millet ve mukaddesat uğrunda şehit düşmüş aziz şehitlerimizi ve ahirete irtihal etmiş gazilerimizi sevgi, saygı ve şükranla anarken gazilerimize de acil şifalar diliyorum. Saygı ve muhabbetlerimi arz ediyorum. 10 Nisan Polis Bayramımız kutlu olsun.” dedi.

  Karabük’te Türk Polis Teşkilatı’nın 178. Yılı kutlama etkinlikleri kapsamında yarın saat 14:00’te 5000 Evler Şehitliği ziyareti gerçekleştirilecek olup akabinde ikindi namazına müteakip Şehitlerimiz için Çamlık Camii’nde Mevlid-i Şerif programı düzenlenecek.

Karabük İl Emniyet Müdürlüğü tarafından 12-13 Nisan tarihlerinde Kemal Güneş Caddesi’nde 11:00-16:00 saatleri arasında tanıtım standı kurulacak. Söz konusu zamanda hava muhalefeti olması halinde stant KARES AVM zemin katta kurulacak.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.