Türk Ocakları köprü olmaya devam ediyor

Türk Ocakları köprü olmaya devam ediyor
Yayınlama: 29.03.2023
A+
A-

Uzun yıllardır ihtiyaç sahipleriyle yardımsever gönül dostlarına köprü olan Türk Ocakları Karabük Şubesi Ramazan ayında da ihtiyaç sahiplerine gıda kolisi yardımı gerçekleştirmeye devam ediyor.

Türk Ocakları Karabük Şubesi Başkanı Prof. Dr. Taşkın Deniz konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Türk Ocakları Karabük Şubesi ailesi olarak 8 yıldır aralıksız her ay Karabük’ümüzde konaklayan başta Türk Dünyasından öğrencilerimiz olmak üzere ihtiyaç duyan tüm öğrencilerimize gıda ve fatura ödemelerinde yardımcı olmaya çalıştık, çalışıyoruz.” dedi.


Ramazan ayında da yardım çalışmalarına hız verdiklerini belirten Türk Ocakları Karabük Şube Başkanı Prof. Dr. Taşkın Deniz, “Bu yıl da mübarek Ramazan ayı boyunca siz gönül dostlarımızın desteğini bekliyoruz. Her bir gıda kolimizi 450 TL ’ye yaptırıyor ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Türk Ocakları Karabük Şubesi ailesi olarak gönül dostlarımızın emanetlerini (40 gıda kolisi) araçlarımız ile yerlerine ulaştırmaya başladık. Yüce Allah gönül dostlarımızdan razı olsun. Tüm ilgi ve destekleri için teşekkür ediyoruz. Karabük’ümüz adına Türk Dünyası için çalışmaya devam ediyoruz. Desteklerinizi bekliyoruz. Her şey gönlünüzce olsun. Ramazan huzurunu ihtiyaç sahipleri ile birlikte yaşayabilmek ümidiyle. Hayırlı ramazanlar diliyoruz” dedi.
Türk Ocakları Karabük Şubesi aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine destekte bulunmak isteyenler Türk Ocakları Karabük Şubesi yetkilileri ile irtibata geçebilir.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.