Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com casino siteleri uluslararası lojistik

Topuklu Efe Sahada

Topuklu Efe Sahada
Yayınlama: 22.05.2023
A+
A-

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, mahalle toplantıları ve halk günü toplantısının yanı sıra esnaf ziyaretlerine de devam ediyor. 

Yaklaşık 40 yıl sonra bir Belediye Başkanlığı kazanan ve  ilk defa bayan bir Belediye Başkanı ile  yoluna devam eden ELİF KÖSE  14 Mayıs Genel Seçimlerinde ki performansı ile  CHP’den Karabük’te   bir Milletvekili çıkartarak TBMM’ne yolladı.

14 Mayıs genel seçimlerinde CHP’den bir  Milletvekili TBMM’ye girmesine rağmen Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci tura kalması üzerine  Başkan Elif Köse  Çalışmalarına ara vermeden devam ederken vatandaşların kendisi ile fotoğraf çektirme isteklerini kırmıyor ve kendileri ile  selfi yapıyor.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı seçilmesi için tüm imkanlarını kullanarak ilçeyi gezen Köse vatandaşları ve esnafları ziyaret ediyor.

Başkan Köse’nin ziyaretleri sırasında genellikle yanında bir meclis üyesi bulunuyor.

Yoğun iş tempo şundan fırsat bulduğu anda esnaflarla bir araya gelen, hayırlı işleri temennisinde bulunan Başkan Köse, yine fırsat buldukça Safranbolu esnafından alış veriş yapıyor. 

İlk günden bu yana sosyal ve vatandaş odaklı belediyecilik anlayışı ile çalışmalarıma devam ettiklerini dike getiren Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, ” Halkımız ve esnafımızla her daim iç içe olma gayretindeyiz. Bir yandan dertleşme fırsatı buluyor, bir yandan bizden olan taleplerini alarak birlikte çözüm üretiyoruz. Gösterdikleri yakınlığa, eksik etmedikleri desteklerine sonsuz teşekkür ediyorum” dedi. 

İlçede sevilen Başkan Köse, “Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu’nun seçilmesi için 7/24 çalışıyoruz” dedi.

Ziyaret ettikleri esnaflar ise, “Başkanımız çok cana yakın ve samimi. Safranbolu için elinden gelenin fazlasını yapıyor bizlerde kendisine teşekkür ediyoruz” şeklinde görüşlerini belirttiler.

Kaynak: Mustafa Özyurt

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.