Toplamı 20 Milyonu bulan projelerde 79 kişi istihdam edildi

Toplamı 20 Milyonu bulan projelerde 79 kişi istihdam edildi
Yayınlama: 28.12.2022
A+
A-

2018 yılından bugüne kadar 70 proje başarılı bir şekilde gerçekleştiren AB ve Dış İlişkiler Koordinasyon Merkezi 20 Milyon TL olan bu projelerde 79 kişi istihdam edildiğini açıkladı.

Vali Fuat Gürel, Valilik İl Yazı İşleri Müdürlüğü AB ve Dış İlişkiler Koordinasyon Merkezinin gerçekleştirdiği proje ve işlemler hakkında bilgiler aldı.

AB ve Dış İlişkiler Koordinasyon Merkezince yapılan sunumda başta kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütlerine yapılan projelerin işlem safahatı hakkında bilgiler verildi.  Karabük Valiliği İl Yazı İşleri Müdürlüğü’ne bağlı AB ve Dış İlişkiler Koordinasyon Merkezi Karabük’e 70 proje kazandırdı. AB Koordinasyon Merkezince 2018 yılından bugüne kadar 70 proje başarılı bir şekilde gerçekleştirilirken, 20 Milyon TL olan bu projelerde 79 kişi istihdam edildi.

Sunumda ayrıca “Dört Mevsim Karabük” projesinin tanıtımı gerçekleştirilirken, proje ile Karabük’ün turizm potansiyeli olan yerlerin tanıtımı yapılarak QR kod ile ulaşım sağlanarak tanıtımının amaçlandığı ifade edildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.