Sözen, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da hedefimize ulaşacağız”

Sözen, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da hedefimize ulaşacağız”
Yayınlama: 07.12.2022
A+
A-

Karabük İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, asfalt çalışmalarını yerinde inceledikten sonra açıklamalarda bulunarak her yıl olduğu gibi bu yıl da ekiplerinin özverili ve sistemli çalışmalarıyla hedefe ulaşacaklarını söyledi.

Karabük İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, Safranbolu’ya bağlı Ovacuma-Akkışla grup yolunda devam eden asfalt çalışmasını inceleyerek Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Özgür Bülbül’den bilgi aldı.

Karabük İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen incelemenin ardından yaptığı açıklamada, hava şartları imkan verdikçe çalışmaların yoğun bir şekilde devam edeceğini belirterek, “Ekiplerimiz Safranbolu ve Ovacık ilçelerimizde asfalt çalışmalarına çift koldan devam ediyor. İncelemede bulunduğumuz Ovacuma’yı Eflani’ye bağlayan Ova köylerimizin kullandığı Ovacuma-Akkışla grup yolunda 7.50 km BSK sıcak asfalt serimi gerçekleştirerek vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Böylece sezon başladığından bu yana toplamda 140 km’ye yakın sıcak asfaltı köy yollarımız ile buluşturduk. İnşallah her yıl olduğu gibi bu yılda ekiplerimizin özverili ve sistemli çalışmalarıyla hedefimize ulaşacağız. Bizim temel amacımız köy yollarında güven, kalite ve konforu artırarak köylerimizin daha modern bir hale gelmesidir. Bu minvalde çalışmalarımıza azim ve kararlılıkla devam edeceğiz.” dedi.

Karabük İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, açıklamasının sonunda, yoğun ve özverili çalışmalarından dolayı personele ve muhtarlara teşekkür etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.