Safranbolu Muhtarlarından İl Genel Meclisi’ne Teşekkür Ziyareti

Safranbolu Muhtarlarından İl Genel Meclisi’ne Teşekkür Ziyareti
Yayınlama: 17.11.2023
A+
A-

Safranbolu Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği, Karabük İl Genel Meclisi’ne teşekkür ziyaretinde bulundu.

Safranbolu Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Ragıp Tunç ve Köy Muhtarları; İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen’e, İl Özel İdare Genel Sekreteri Şerafettin Kelleci ile İl Genel Meclis Üyeleri Mustafa Ünal ve Zafer Özdemir‘e Safranbolu İlçe Teknik Sorumlusu Recep Yalçın’a Safranbolu İlçesi’nde yapılan çalışmalar için teşekkür ziyaretinde bulundu.

Karabük İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, İl genelinde yoğun bir çalışma temposu içerisinde olduklarını ifade ederek; “Muhtarlarımız ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışıyoruz. Bu birlik ve beraberlik neticesinde güzel işler başardık. Tahminlerimizin ötesinde işler yaptık ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermeye çalıştık. Bu anlamda da 2023 yılı içerisinde yüzde 90 seviyelerinde işlerimizi tamamladık. Ben emeği geçen herkese, çok değerli muhtarlarımıza ve İl Özel İdare çalışanlarına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Muhtarlarla mesai arkadaşları gibi birlik ve beraberlik içerisinde çalıştıklarını belirten İl Özel İdare Genel Sekreteri Şerafettin Kelleci; “İl Özel İdaresi ailesi olarak muhtarlarımız hep yanımızda oldu. Tüm İlçelerimizde mesai arkadaşımız gibi birlikte çalıştık, saha da birlikte olduk. Ben öncelikle bu birlikteliği sağladığımız ve muhtarlarımızı yanımızda gördüğümüz için  teşekkür ediyorum. Yapılan bu çalışmalarda bizlere her daim destek veren herkese ve İl Özel İdare Personelimize ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından, Başkan Sözen’e, Genel Sekreter Kelleci’ye, Safranbolu Meclis Üyeleri Ünal ve Özdemir ile İlçe Teknik Sorumlusu Yalçın’a; Safranbolu Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Tunç ve Köy Muhtarları tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

Kaynak: Haber Merkezi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.