Safranbolu Belediyesi ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi

Safranbolu Belediyesi ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi
Yayınlama: 03.01.2023
A+
A-

Safranbolu Belediyesinin 2023 yılındaki ilk Belediye Meclis Toplantısı Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin başkanlığında yapıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan, 20 maddenin görüşüldüğü yılın ilk toplantısında Komisyonların tamamladığı çalışmaların ve yine komisyonlara havale edilen maddelerin okunmasının ardından Denetim Komisyonu seçimine geçildi. 

Kapalı zarf usulü yapılan seçimde İsmail Özgürel, Birol Sarıvaz, Cemal Akarsu, Erol Altuntepe ve Hamdi Soykal Denetim Komisyonu Üyeliğine seçildi. 

Meclis, oylamanın ardından Başkan Köse’nin ikinci birleşimin 9 Ocak 2023 Pazartesi günü yapılacağını açıklaması ile sona erdi.

Meclis toplantısı sonrası kısa bir açıklama yapan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “2023 yılının ilk Meclis Toplantısın gerçekleştirdik. 2022 yılındaki uyumun bu yılda devam edeceğini düşünüyorum. Hepimizin amacı ortak, Safranbolu’ya ve Safranbolulu vatandaşlarımıza hizmetin en iyi şekilde verilmesi. Bu bağlamda tüm Meclis Üyelerimize şimdiden teşekkür ediyorum” dedi.

Meclis  toplantısında ayrıca üyelere yeni yıl hediyesi de takdim edildi 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.