Peker çıktığı programla tepki toplayabilir

Peker çıktığı programla tepki toplayabilir
Yayınlama: 20.11.2023
A+
A-

Dün Kanal D ekranlarında yayınlanan Evrim Akın ile Ev Gezmesi programının konuğu İYİ Parti Safranbolu Belediye Başkan Adayı Hakan Peker olduğu görülürken Peker’in programda Safranbolu’dan hiç bahsetmemesinden dolayı tepki toplayacağı öngörülüyor.

Programda Hakan Peker’in Bahçeşehir’deki 3 katlı lüks villasını Evrim Akın’a açtığı görülürken her ne kadar çekimin ne zaman yapıldığı bilinmese de İYİ Parti Safranbolu Belediye Başkan Adayı Peker’in tanıttığı evin Safranbolu’daki evinin olmaması tepki çekti.

Peker’in programda Safranbolu’dan, memleketinden ve Safranbolu’nun güzelliklerinden bahsetmemesi sevenlerini üzerken siyasi arenada açık verdiği düşünülmeye başlandı.

İYİ Parti Safranbolu Belediye Başkan Adayı Hakan Peker’in programda hazırladığı yiyeceklerin de ne Safranbolu ile ne de Eflani ile bir bağının olmaması ayrıca yapılan bir hata olarak değerlendiriliyor. Evinde pek çok şık aksesuar ve tablolar bulunan Peker’in Safranbolu’yu hatırlatacak herhangi bir şeyin olmadığı da gözlerden kaçmadı.

Ünlü sanatçı Hakan Peker, Safranbolu’da siyasi arenada  Temmuz ayında boy göstermeye başlarken İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından 11 Ekim tarihinde İYİ Parti Safranbolu Belediye Başkanı Adayı olarak açıklandı. Dün yayınlanan programın ne zaman çekildiği bilinmezken yakın zamanda Peker’in bu konuyla ilgili açıklama yapması bekleniyor.

Kaynak: S. Oğuzhan Doğan

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.