Özel Çocuklardan Muhteşem 18 Mart Programı

Özel Çocuklardan Muhteşem 18 Mart Programı
Yayınlama: 20.03.2023
A+
A-

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin yoğun çabaları ile yapımı tamamlanan Engelsiz Kafe özel çocukların 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma programına sahne oldu.

Belediye Başkanı Elif Köse‘nin yanı sıra Belediye Meclis Üyesi Serap Karaoğlu ile çok sayıda ailenin de katıldığı etkinlik saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı.

Özel öğrenciler tarafından Güne özel şiirlerin okunması ve türkülerinin söylenmesinin ardından tüm konuklar Çanakkale türküsünü söyledi.

Etkinlik sonrası çocuklarla tek tek ilgilenen Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “Öncelikle tüm çocuklarımızı ve öğretmenlerimizi yürekten kutluyorum. Çok güzel bir program oldu” dedi.

Bu gün Çanakkale Zaferi’nin 108. yıldönümü ve bu güne özel bir programda bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Köse, ” Özel çocuklarımız ve aileleri için hizmete aldığımız, el becerilerini ve sosyalleşmelerini arttırdığımız bu güzel binada çok daha güzel etkinlikler gerçekleşecektir. Bir kez daha her birini ayrı ayrı kutluyor, gözlerinden öpüyorum” diye konuştu.

Etkinlik hatıra fotoğraflarının çekimi ile son buldu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.