Murat Orhan, “Kaptan Demir Çelik ailesi olarak hizmetlerimiz devam etmektedir” 

Murat Orhan, “Kaptan Demir Çelik ailesi olarak hizmetlerimiz devam etmektedir” 
Yayınlama: 12.10.2022
A+
A-

Gerçekleştirilen Karabük Yaşar Kaptan Çebi 1. Amatör Lig’de 2022-2023 sezonunun fikstür çekiminde konuşan İş İnsanı Murat Orhan, Kaptan Demir Çelik ailesi olarak hem ülke futboluna hem de Karabük’e hizmetlerinin dün olduğu gibi bugün de yarın da devam edeceğini söyledi.

Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu’nda düzenlenen Karabük Yaşar Kaptan Çebi 1. Amatör Lig‘de 2022-2023 sezonu fikstür çekimine Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven, Karabük Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı İhsan Çevik, İş İnsanı Murat Orhan ile kulüp temsilcileri katıldı.

Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu’nda Karabük Yaşar Kaptan Çebi 1. Amatör Lig’de 2022-2023 sezonunun fikstür çekimi gerçekleştirildi.

Çevik, ligin isminin Karabük Yaşar Kaptan Çebi 1. Amatör Ligi olarak tescil edildiğini belirterek, Yaşar Kaptan Çebi başta olmak üzere Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Tayfun Çebi‘ye ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Dün itibarıyla para hesabımıza geçti. Parayı kulüplerimize dağıtacağız. Hepimize hayırlı olsun.” dedi.

İş insanı Murat Orhan da yeni sezonun takımlara hayırlı olması temennisinde bulundu.

Yaşar Kaptan Çebi‘nin Karabükspor‘un eski başkanlarından olduğunu hatırlatan Orhan, Kaptan Demir Çelik ailesi olarak hem ülke futboluna hem de Karabük’e hizmetlerimiz dün olduğu gibi bugün de devam etmektedir. Yarın da devam edecektir. 250 bin lira Karabük Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu hesabına yatırılmıştır.” diye konuştu.

Orhan, Beşiktaş Başkanı Çebi‘nin Karabük‘e spor tesisi yaptıracağını da sözlerine ekledi.

Karabük Yaşar Kaptan Çebi 1. Amatör Lig’de 2022-2023 sezonunun fikstür çekimi gerçekleştirildi. Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu’nda düzenlenen fikstür çekimine Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven, Karabük Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı İhsan Çevik ile kulüp temsilcileri katıldı. ( Orhan Kuzu – Anadolu Ajansı )

Futbol branşında 2022-2023 sezonunda mücadele edecek tüm takımlara başarılar dileyen Karabük İl Gençlik ve Spor Müdürü Coşkun Güven ise, ”Bakanlık yatırım planları dahilinde altyapıyı arttırma çabası içerisindeyiz. Amacımız gençlerimizin farklı kötü alışkanlıklarından uzaklaştırılmasına vesile olmak hem de Türkiye’de başarılı sporcuların yetişmesine vesile olmak.” dedi.

Konuşmaların ardından fikstür çekimi yapıldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.