Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com casino siteleri uluslararası lojistik

Meslek liselerinde bu yıl ki ciro hedefi 1.5 Milyon

Meslek liselerinde bu yıl ki ciro hedefi 1.5 Milyon
Yayınlama: 26.04.2023
A+
A-

Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş meslek liselerinin fabrika gibi çalıştığını ifade ederek bu yıl ki ciro hedefini 1.5 Milyon olarak belirlediklerini söyledi.

Geçtiğimiz gün yapılan ortak basın açıklamasında meslek liseleriyle ilgili bilgiler de veren Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, “Meslek liselerimiz fabrika gibi çalışmalarına devam ediyor. Döner sermaye kapsamında 2022 yılında Meslek Liselerimiz 1 Milyon ciroya ulaştı. 2023 yılı hedefimizi ise 1.5 Milyon ciro olarak belirledik. İnşallah hedefimizi gerçekleştirme noktasında da yine her zaman olduğu gibi çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

“Biz onlara güveniyor ve inanıyoruz”

Öğrencilerin milli manevi, mesleki değerlere sahip, yaratıcı, yenilikçi, girişimci, üretken, ekonomiye değer katan ehil işgücü yetiştiren, kalite değerleri oluşturulmuş bireyler olarak yetişeceğinden hiç şüphelerinin olmadığını ve öğrencilere güvenip inandıklarını söyleyen Akbaş konuşmasında, “Ülkemizin alî hedeflerine koşar adımlarla ilerlerken İlimizin mesleki eğitimdeki kalitesini artırmak ve mesleki eğitim öğrencilerimizin nitelikli ve gelişime açık bireyler olarak yetiştirilmesini sağlamak en önemli görevlerimizdendir. Bununla birlikte her zaman ifade ettiğimiz gibi, öğrencilerimizin; vatanını, milletini seven, gelenek ve göreneklerine bağlı, değerleriyle mücehhez olmuş olarak yetişmesi en büyük gayelerimiz arasında yer almaktadır. Biz onlara güveniyor ve inanıyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.