Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com casino siteleri uluslararası lojistik

GÜNCEL KONULAR
+ TÜMÜNÜ GÖRÜNTÜLE
Karabük Bartınlılar Derneği tarafından hazırlanarak hibe desteği almaya hak kazanan “Kadın Emeği Üretime Dönüşecek” projesi imza töreni Vali Mustafa Yavuz’un katılımıyla gerçekleşti. Karabük Bartınlılar Derneği tarafından hazırlanan “Kadın Emeği Üretime Dönüşecek” projesi hibe desteği almaya hak kazandı.Projenin imza töreni Valilik Makam Toplantı Salonunda gerçekleşti. Projeyle Karabük T Tipi Ceza İnfaz...
24.05.2024
0
AK Parti İl Başkanı Ferhat Salt, AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin, Ali Keskinkılıç ve Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya’nın takipleriyle Mayıs ayında gerçekleştirilen proje ihalesi, seçim döneminde yapılan vaatlerin gerçeğe dönüştüğünün önemli bir kanıtı oldu. 1. ve 2. Etapları tamamlanan kentsel dönüşüm projelerinin ardından Soğuksu Mahallesi’ndeki 3. Etap çalışmaları...
24.05.2024
0
Geçtiğimiz gün Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Karabük İl Başkanlığında gerçekleşen bayrak  değişiminde, Karabük Ülkü Ocakları İl Başkanlığına İbrahim Can Kasapoğlu getirildi. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Karabük İl Başkanlığı‘nda geçtiğimiz gün gerçekleşen görev değişimi törenine Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Kadir Ensar Ejder...
24.05.2024
0
Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın’ın babası Sadık Yalçın Safranbolu Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı’yı ziyaret etti. Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın’ın babası Sadık Yalçın, Ankara’ya taşınması sebebi ile Safranbolu Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı’ya veda ziyaretinde bulundu. Kaymakam Yazıcı ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.
24.05.2024
0

MERHABA

Yayınlama: 25.04.2023
A+
A-

GÜZEL GÜNEŞLİ GÜNLER GÖRECEĞİZ

Gün 26 Nisan 2023 Çarşamba yılın 4.cü ayının son 4 günü. Günle seçim günü arasındaki gün sayısı 18 güne indi.

Günle “seçim” gününün ardından gelecek yeni günden başlayarak yeni öyküler yazılmaya başlanacak.

5 yılla ifade edilen koca bir dönemin bitmesinin ardından gelen yeni dönemin yeni günlerinde değişimin yaşandığı yeni sayfalarına yaşanmış yeni hikayeleri yazılacak. Kimi yıllardır anlatılanların tekrarını yazacak!

Tuz kuru olanlar için olmayabilir belki ama!

Nemli olanlar için   Zor yıllardı geçen yıllar,

Güne erebilme şansına erenlerin bayram sohbetlerinin en başında ettiklerindendi “zor yıllardı geçen yıllar” serzenişleri de ondandı zahir,

Her seçim dönemi sonrası bu dönem olmadı inşallah yeni dönem denilerek gelecek zamana ötelenen yatırımlar Karabük ün hayati yatırımları sos-yo ekonomik bir önceki yıldan ötelenen sos-yo- ekonomik sorunlara yaklaşımları, korona virüs salgını, sele, depreme, karşı alınamayan tedbirler, zaten karanlık olan Karabük ün semalarını zifiri karanlığa dönüştürdü.

Zor yıllardı geçirilen son yıllar

Son zamanın yaşadığımız son bölümünü manevi değerlerimizin tavan yaptığı hüzün ve özlemin biri biriyle yarıştığı, acıların, sevinçleri gölgelediği bir dönem geçirerek bu günlere geldik.11 ilimizi kapsayan 50 bini aşkın yurttaşımızın kaybına çok daha fazla yurttaşımızın yaralanmasına neden olan depremin acısı, yüreklerimizde kor bir ateş bıraktı. Deprem yaşanalı 3 aya yaklaşılıyor olmasına rağmen hala kendimize gelemedik.

Bayram vesilesi ile, deprem bölgesinde acılar tazelendi, ülkemiz genelinde Ramazan Bayramı Şeker tadında değil hüzünlü ve buruk geçti. Sorulsa belki de büyük çoğunluk hep bir ağızdan “ah ah nerede o eski bayramlar” diyecek eski bayramlara özlemlerini ifade edeceklerdi.

Bu yıl üç günlük şeker bayramının son günü ile 103 yıllık ulusal gurur günümüz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı günümüz çakıştı.

Milletimizin kaderi 103 yıl önce 23 Nisan günü değişti. 23 Nisan 1920’ de Meclis açıldı. Milletin iradesi ve ulusal egemenliği tüm dünyaya ilan edildi. Ulu Önder Atatürk, bu anlamlı günü çocuklara armağan etti. Coşku ile kutlandı.

Şeker Bayramı ve de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramları ile Baharın gelişine özel dilek ve temenniler ile birlikte değerlendirilen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinin hakim sözcüğü “değişimCumhuriyet Halk partisi lideri Kemal Kılıçdaroğlu son yılların en çok takdir edilen siyasi figürü olma özelliğini sürdürüyor.

Coğrafyamızın her mevsimi güzel. İlk baharı ve yazı daha da güzel,

Cumhuriyet Halk Partisi Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve ekibinin geliştirdiği siyaset tarzı, Baharla ve yazla özdeşleştirilen propaganda sözleri her şeyden çok güzel bulundu. Yıllar önce bir gencimizin seslendirdiği “her şey çok güzel olacak” sözü bu dönemde milyonların seslendirdiği slogan haline geliverdi.

Baharlar, güzel güneşli günler gelecek Bay Kemal sözünden dönmeyecek sözleri de öyle….

Yazarın Son Yazıları
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.