Köse, vatandaşlarla egzersiz yaptı

Köse, vatandaşlarla egzersiz yaptı
Yayınlama: 01.12.2022
A+
A-

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, geçtiğimiz aylarda 65 yaş ve üstü kadın ve erkek bireylerin faydalanabilmesi için hizmete sunduğu Aktif Yaş Alma Merkezinde katılımcılarla egzersiz yaptı.

Emek Mahallesi’ndeki Emek Parkı’nın içindeki binada faaliyete alınan merkezde, ilk etkinlik olarak egzersiz programı başlatıldı. Yaklaşık bir aydır kayıtlı olarak katılan kadın ve erkek vatandaşların saat 11.00’de başlayıp yaklaşık 45 dakika boyunca yaptığı spora, bugün Safranbolu Belediye Başkanı Köse de katıldı.

Egzersizden sonra vatandaşlarla sohbet eden Köse, onlarla bir arada olmaktan büyük keyif aldığını dile getirerek salı, çarşamba ve perşembe günleri yapılan programa tüm 65 yaş ve üstü vatandaşları davet etti.

Psikolojik Danışmanlık Hizmeti Devam Ediyor

Safranbolu Belediyesi Kadın Danışma Merkezinde devamlı olarak danışmanlık görevini yürüten Psikolog Sevde Nur Bozkurt’un, perşembe günleri öğleden sonraları burada hizmet verdiğini hatırlatan Köse, Aktif Yaş Alma Merkezinde ilerleyen süreçte kültürel ve eğitim alanlarında da programların organize edileceğini söyledi.
Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, vatandaşların 0370 725 52 65 numaralı hattan detaylı bilgi alabileceğini ifade etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.