Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com casino siteleri uluslararası lojistik

Köse, “23 Nisan gününü, aydınlık yarınlarımız olan çocuklarımıza armağandır.”

Köse, “23 Nisan gününü, aydınlık yarınlarımız olan çocuklarımıza armağandır.”
Yayınlama: 24.04.2023
A+
A-

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile bir mesaj yayımladı.

23 Nisan 1920 tarihinde açılan TBMM’nin kuruluşunun 103. yıldönümünü ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara bayram olarak armağan ettiği bu mutlu günü, tüm yurtta olduğu gibi Dünya Mirası Safranbolu’da da büyük bir coşku ve gururla kutladıklarını ifade eden Başkan Elif Köse mesajına şöyle devam etti.

“Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde Meclisimizin açıldığı bu anlamlı gün, bağımsızlığa ulaşma yolunda milletimizin kendi azim ve kararlılığına inanarak başlattığı var olma mücadelesinin en önemli adımıdır.

Toplumda hürriyetin, eşitliğin, adaletin, istikrarın sağlanması ve korunması için aziz milletimizin de iradesiyle 1920 yılında Türkiye Büyük Millet Meclisini kuran Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ‘Egemenlik, Kayıtsız Şartsız Milletindir’ sözünü hayata geçirdiği 23 Nisan gününü, aydınlık yarınlarımız olan çocuklarımıza armağan etmiştir.

Bu cennet vatanın çocuklarımızın ve gençlerimizin omuzlarında yükseleceğine inanan Atatürk, Türk Milleti’nin aydınlık geleceği olarak gördüğü çocukları; sağlıklı, mutlu ve özgür bireyler olarak yetişmeleri ve bu şekilde hayatlarını sürdürmeleri için büyük çaba sarf etmiştir.

Bizlerde inanıyoruz ki yarınımız olan çocuklarımız ülkemizi çok daha ileri seviyelere taşıyacaklardır. Mustafa Kemal’in izinde, ilkeleri ile çocuklarımızla beraber yürümeye devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, gözlerinden öpüyorum.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.