Kılınç’tan gazetemize ziyaret

Kılınç’tan gazetemize ziyaret
Yayınlama: 23.03.2023
A+
A-

İYİ Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Yalçın Kılınç gazetemiz Safranbolu Birlik Haberi ziyaret etti.

İYİ Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Yalçın Kılınç gazetemizi ziyaret ederek gazetemiz temsilcileri Serap Karaoğlu, S. Oğuzhan Doğan ve Mustafa Özyurt ile görüştü.
Ziyarette aday adaylığı sürecini değerlendiren İYİ Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Kılınç, İYİ Parti’nin adaylarına bağlı olarak Karabük’te hem İYİ Parti’nin hem de Millet İttifakının çok başarılı sonuçlar alabileceğine değinerek aday adaylığı süreciyle ilgili bilgiler paylaştı.
Gazetemiz temsilcileriyle görüşmesinde iddialı açıklamalarda bulunan İYİ Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Yalçın Kılınç, milletvekili aday adayı değil, milletvekili adayı olduğunu belirtti.
Bu güne kadar milletvekilliği için başvuru yapanlar arasında Karabük’te ve Safranbolu’da bilboardlarda afişlerle iyi bir seçim başlangıcı yapan Kılınç, seçim koordinasyon merkezi olarak Safranbolu’da bir ofis açılışı da gerçekleştirdi.
Gazetemiz olarak İYİ Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Yalçın Kılınç’a başvurusunun hayırlı olması temennisinde bulunuldu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.