Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com casino siteleri uluslararası lojistik

KBÜ ile Lokman Hekim Üniversitesi Arasında Sağlıkfest Kurumsal Paydaş Protokolü

KBÜ ile Lokman Hekim Üniversitesi Arasında Sağlıkfest Kurumsal Paydaş Protokolü
Yayınlama: 10.07.2024
A+
A-

KBÜ ile Lokman Hekim Üniversitesi Arasında Sağlıkfest Kurumsal Paydaş Protokolü

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Lokman Hekim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Gültekin ile 6-7 Kasım 2024 tarihlerinde Karabük Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan Sağlık Bilimleri Festivali (Sağlıkfest) kurumsal paydaş iş birliği protokolünü imzaladı.

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Karabük Üniversitesi tarafından organize edilen Sağlık Bilimleri Festivali (Sağlıkfest) kapsamında kurumsal paydaş görüşmelerine devam ediyor.

Bu kapsamda Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Lokman Hekim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Gültekin’i ziyaret etti. Ziyarette Sağlık Bilimleri Festivali (Sağlıkfest) kapsamında iki üniversite arasında yapılabilecek iş birliği konusunda görüş alışverişinde bulunuldu ve söz konusu festivaller hakkında değerlendirmeler yapıldı.

Görüşmenin ardından KBÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Lokman Hekim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Gültekin ile Sağlıkfest kapsamında Kurumsal Paydaş İş Birliği Protokolleri imzaladı. Lokman Hekim Üniversitesi Rektörlüğünde imzalanan protokollerle Lokman Hekim Üniversitesi Sağlıkfest’te Karabük Üniversitesine kurumsal paydaş oldu.

Protokol; Sağlık Bilimleri Festivali (Sağlıkfest) kapsamında kurumsal paydaşı olan kurumların sağlayacağı; uygulama desteği, alan desteği, iletişim ve tanıtım desteği ile mali ve finansman desteğinin koşullarını içeriyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.