Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com casino siteleri uluslararası lojistik

GÜNCEL KONULAR
+ TÜMÜNÜ GÖRÜNTÜLE
Karabük Bartınlılar Derneği tarafından hazırlanarak hibe desteği almaya hak kazanan “Kadın Emeği Üretime Dönüşecek” projesi imza töreni Vali Mustafa Yavuz’un katılımıyla gerçekleşti. Karabük Bartınlılar Derneği tarafından hazırlanan “Kadın Emeği Üretime Dönüşecek” projesi hibe desteği almaya hak kazandı.Projenin imza töreni Valilik Makam Toplantı Salonunda gerçekleşti. Projeyle Karabük T Tipi Ceza İnfaz...
24.05.2024
0
AK Parti İl Başkanı Ferhat Salt, AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin, Ali Keskinkılıç ve Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya’nın takipleriyle Mayıs ayında gerçekleştirilen proje ihalesi, seçim döneminde yapılan vaatlerin gerçeğe dönüştüğünün önemli bir kanıtı oldu. 1. ve 2. Etapları tamamlanan kentsel dönüşüm projelerinin ardından Soğuksu Mahallesi’ndeki 3. Etap çalışmaları...
24.05.2024
0
Geçtiğimiz gün Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Karabük İl Başkanlığında gerçekleşen bayrak  değişiminde, Karabük Ülkü Ocakları İl Başkanlığına İbrahim Can Kasapoğlu getirildi. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Karabük İl Başkanlığı‘nda geçtiğimiz gün gerçekleşen görev değişimi törenine Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Kadir Ensar Ejder...
24.05.2024
0
Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın’ın babası Sadık Yalçın Safranbolu Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı’yı ziyaret etti. Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın’ın babası Sadık Yalçın, Ankara’ya taşınması sebebi ile Safranbolu Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı’ya veda ziyaretinde bulundu. Kaymakam Yazıcı ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.
24.05.2024
0

KARDEMİR, sporcu çalışanlarına desteğini sürdürecek

KARDEMİR, sporcu çalışanlarına desteğini sürdürecek
Yayınlama: 22.05.2023
A+
A-

Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR), amatör veya profesyonel olarak spor yapan çalışanlarına destek olmaya devam edecek.

Fabrikadan yapılan yazılı açıklamaya göre, Karabük, Bolu, Bartın, Zonguldak, Düzce, Kırıkkale, Kastamonu ve Ankara’daki turnuvalarda birçok şampiyonluk elde eden KARDEMİR çalışanı Buğra Deniz, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda düzenlenen 3 Bant Bilardo İl Şampiyonası’nda birinci oldu.

Ödülünü Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven’den alan Deniz, diğer çalışan Özgür Yılmaz ile 6 Şubat’taki Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenenlere bağış toplanması amacıyla Batı Karadeniz bölgesinde düzenlenen bilardo turnuvasına da katıldı.

Rakiplerine üstünlük sağlayan Deniz bölge birincisi olurken, Yılmaz üçüncülük başarısı gösterdi.

Deniz ve Yılmaz, KARDEMİR desteğiyle 5-23 Haziran’da Ankara’da düzenlenecek Türkiye 3. Bant Bilardo Şampiyonası’nda da Karabük’ü temsil edecek.

Bilardodaki kariyerini 2006 yılında aldığı lisansla sürdüren profesyonel sporcu Deniz, Türkiye’de yaklaşık 15 bin lisanslı sporcu arasında 95. sırada bulunuyor. Profesyonel kariyerine 2010’da adım atan Yüksel ise 830. sırada yer alıyor.

Çalışanlarının spora yönelmesi için çalışmalarını sürdüren KARDEMİR, amatör ve profesyonel olarak spor yapan çalışanlarına destek olmaya devam edecek.

Kaynak: AA

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.