Karabük’ten gönüllü öğretmenler Malatya’da kurslara başladı

Karabük’ten gönüllü öğretmenler Malatya’da kurslara başladı
Yayınlama: 13.03.2023
A+
A-

Deprem bölgesi Malatya’daki öğrenciler için açılan kurslarda Karabük’ten gönüllü olarak görev alan farklı branşlardan öğretmenler, öğrenciler ile derslere başladı.

Deprem bölgesi Malatya’daki öğrenciler için açılan LGS ve YKS’ ye yönelik Destekleme ve Yetiştirme kurslarında Karabük Ölçme Değerlendirme Merkezi koordinasyonunda gönüllü olarak görev alan farklı branşlardan öğretmenler, öğrenciler ile derslere başladı.

Deprem bölgesi Malatya’da LGS ve YKS’ ye yönelik Destekleme ve Yetiştirme kurslarında Karabük’ten gönüllü olarak görev alan farklı branşlardan öğretmenleri tebrik ederek, kolaylıklar dileyen İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “İlimizde DYK için gönüllü öğretmenimiz var mı dediğimizde başvurular akın akın geldi. Öğretmenlerimiz hiç tereddüt etmeden deprem bölgesindeki yavrularımız, sevgili öğrencilerimiz için adete seferber oldu. Öğretmenlerimizi tekrardan en içten dileklerimle tebrik ediyorum. Burada Ölçme Değerlendirme Merkezimiz koordinatörlüğünde bölgede ihtiyaca hasıl olan branşlarda öğretmenlerimizi gönderdik. Orada öğretmenlerimiz el birliği gönül birliği ile öğrencilerimizin eğitim-öğretimden geri kalmaması için çalışmaktadırlar. Başarılı bir süreç yönetmektedirler. Sadece akademik alanda değil sosyal, kültürel ve sportif alanlarda da öğrencilerimizin gelişimlerine destek olmaktadırlar.  Deprem bölgesinde, Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında ihtiyaç olması halinde farklı branşlarda gönüllü öğretmenlerimizin hazır olduğunu belirtmek istiyorum. Tekrardan şuanda Malatya İlimizde DYK’lara katılan öğretmenlerimizi tebrik ediyor, oradaki sevgili öğrencilerimize başarılar diliyorum. Her şey sizin için. Sizleri seviyoruz. Biz birlikte güçlüyüz.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.