Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com casino siteleri uluslararası lojistik

Başsavcılıktan Gabonlu öğrenci açıklaması

Başsavcılıktan Gabonlu öğrenci açıklaması
Yayınlama: 07.04.2023
A+
A-

“Bazı sosyal medya hesapları ve haber sitelerinde yer alan ve gerçeği yansıtmayan haberlere itibar edilmemelidir.”
Karabük Cumhuriyet Başsavcılığı, yabancı uyruklu üniversite öğrencisi kızın Filyos Çayı’nda cesedinin bulunmasına ilişkin açıklama yaptı.

Başsavcılık açıklamasında, 26 Mart’ta Karabük ilinde yabancı uyruklu 1 öğrencinin ölümüyle ilgili bazı sosyal medya hesapları ve haber sitelerinde yer alan ve gerçeği yansıtmayan haberlere itibar edilmemesi gerektiği belirtildi.

Açıklamada, “Gabonlu üniversite öğrencisi J.D.D.I’nin cansız bedeninin bulunması olayı ile ilgili Cumhuriyet Başsavcılımızca derhal soruşturma işlemlerine başlanılmıştır. Olay yeri inceleme işlemleri ile cenazenin ölü muayene ve otopsi işlemi tamamlanmıştır. Ölenin ikameti ve gidiş güzergahındaki tüm kamera görüntüleri incelenmiştir. İkametteki ölene ait delil niteliğindeki eşyalar ve cep telefonuna el konulmuş olup, cep telefonu üzerindeki detaylı inceleme sonuçları devam etmektedir. Bazı sosyal medya hesapları ve haber sitelerinde yer alan ve gerçeği yansıtmayan haberlere itibar edilmemelidir. Soruşturmaya tüm yönleriyle ve titizlikle devam edilmektedir.” ifadesi kullanıldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.