Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com casino siteleri uluslararası lojistik

Kaçak kazıya jandarma engeli

Kaçak kazıya jandarma engeli
Yayınlama: 16.05.2023
A+
A-

Safranbolu Çavuşlar Köyü’nde kazı yaptığından şüphelenilen 5 kişi Karabük İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yakalandı.

Edinilen bilgiye göre Karabük İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinde Safranbolu Çavuşlar Köyü mevkiinde kaçak kazı yaptıklarından şüphelenilen H.K. (33), M.Y. (68), M.B. (30), M.E. (41) ve Ö.K. (29) isimli şahısların kaçak kazı yapmak için gittikleri 2 araçta kontrol yapıldı. Yapılan kontrolde kaçak kazı yapmak için kullanılan 1 adet jeneratör, 1 adet hilti, 1 adet uzatma kablosu, 1 adet kürek, 1 adet kazma, 1 adet çekiç, 1 adet koli bandı, 10 metre kablo, 1 kg amonyum nitrat, 2 adet patlamaya hazır el yapımı patlayıcı madde ve 3 adet patlayıcı maddenin etkisini artırmak için kullanılan tel sünger yakalandı.

Karabük İl Jandarma Komutanlığı tarafından şüphelilerin, yapılan işlemlerin ardından adli makamlara sevk edileceği ifade edilirken, “Karabük İl Jandarma Komutanlığınca, emniyet ve asayiş ile huzurun devamının sağlanması maksadıyla tarihi eser kaçakçılığı ve kaçak kazı olayları ile mücadele faaliyetlerine aralıksız olarak devam edilecektir.” denildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.