Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com casino siteleri uluslararası lojistik

İYİ Parti 5000 Evlerde bürosunu açtı

İYİ Parti 5000 Evlerde bürosunu açtı
Yayınlama: 29.04.2023
A+
A-

                Bir yandan hummalı bir seçim çalışması sürdüren İYİ Parti bir yandan da seçim bürolarını açmaya devam ediyor.

İYİ Parti Karabük Milletvekili Adayları Kübra Dursun, Ozan Canyurt ve Gökçe Özdemir katılımıyla açılış gerçekleştirilirken seçim bürosu açılışında konuşan İYİ Parti Karabük İl Başkanı Recep Yılmaz, ” 14 milletvekili aday adayı arasından birbirinden kıymetli liyakatli her şeyiyle Karabük’ü bizden sizden daha iyi bilen sorunlarını araştıran milletvekili adaylarımız Kübra Dursun, Ozan Canyurt ve Gökçe Özdemir İyi Partimizin Karabük’te bu güne kadar en liyakatli en çalışan en genç milletvekili adayları. Hepsi gerçekten Karabük’ ün sorunlarını tek tek bilen problemleri çözüm noktasını bilen bir kadro. İYİ Parti olarak biz güçlüyüz. Güçlü olduğumuzu da seçimde Karabük’ün göstereceğine inanıyor güveniyoruz. Biz hep birlikte güçlüyüz birlikte başaracağız. Buna inanın.” dedi.

                İYİ Parti Karabük Milletvekili Adayı Gökçe Özdemir, genç eğitimli adaylara destek beklediklerini söyleyerek her şey iyi olacak mesajı verdi.

                İYİ Parti Karabük Milletvekili Adayı Ozan Canyurt, “Bizler burada doğmuş buranın havasıyla suyuyla büyümüş buranın en iyiyi hakkettiğini söyleyerek bu yola çıktık. 2002 yılından bu yana bizim şehrimizde işsizlik problemi var mı? Sağlık problemi var mı? Ulaşım problemi var mı? Einstein ‘Aynı eylemleri yaparak farklı sonucu beklemeyin’ diyor. Değişime ihtiyaç var. Biz bugün 2002’de ki sorunların hemen hemen aynısını konuşuyoruz bir şeylerin değişmesi gerekiyor. Bu seçim asgari ücretle kıt kanaat geçinenlerle farklı yerlerden maaş alanların seçimidir. Çile çekenlerle pudra şekeri çekenlerin seçimidir. Değişimin vakti geldi. Karabük ve Türkiye tarih yazacak. Diyoruz ki bu ülke bizim. Çok çalış, varsayma, göz yumma, çok sev.” dedi.

                İYİ Parti Karabük Milletvekili Adayı Kübra Dursun, “İYİ Parti olma-saydı bugün bu ülke ne halde olurdu herkes bir düşünsün. Canla başla çalışıyor olmaktan onur gurur duyuyorum. 15 Mayıs sabahı kutlamalarımız olacak. Liyakatsizleri yerinden edeceğiz. Zenginle fakirin ayrımının kalmadığı fakirin tam fakir olduğu bir ülke haline geldik. İnşallah biz bu genç liyakatli kadro olarak memleketimize ve ülkemize hizmet için yola çıktık. Bu hak yiyenleri bir an önce gönderelim.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.