GÜMÜŞ, ÖĞRENCİLERİN BAHAR ŞENLİĞİ COŞKUSUNA ORTAK OLDU

GÜMÜŞ, ÖĞRENCİLERİN BAHAR ŞENLİĞİ COŞKUSUNA ORTAK OLDU
Yayınlama: 23.05.2023
A+
A-

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş Fatih Sultan Mehmet Fen Lisesi “Geleneksel Bahar Şenliği” coşkuna katılım gösterdi.

Her yıl Mayıs ayının ikinci yarısında hem eğitim öğretim yılının sonuna yaklaşılması hem de baharın gelmesi nedeniyle düzenlenen ve öğrencilerin stres atıp doyasıya eğlendikleri “Bahar Şenliği” bu yıl da birbirinden çekişmeli yarışmalar ve etkinliklerle gerçekleştirildi.

Fatih Sultan Mehmet Fen Lisesi Okul bahçesinde düzenlenen “Geleneksel Bahar Şenliği”ne İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, Şube Müdürleri Ayhan Yılmaz, Enver Ayata, İhsan Parlak, Özkan İnce, Okul Müdürü Numan Tarhan, Müdür Yardımcıları, Öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Geleneksel oyunların ve yarışmaların yer aldığı etkinliklerde öğrencilere İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, Şube Müdürleri, Okul Yöneticileri ve Öğretmenler de eşlik ettiler.

“Geleneksel Bahar Şenliği” etkinlikleri müzik dinletisinin ardından yapılan ikramla sona erdi.

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş yaptığı açıklamada “Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz başarılı ve yoğun geçen bir eğitim öğretim yılının son haftalarına geldiğimiz bu günlerde havaların da ısınmasıyla hem dinlenmek, hem hoş vakit geçirmek hem de muhabbet ve dostlukları pekiştirmek için bu tür organizasyonlar düzenliyorlar. Bu ve benzeri etkinlikler bir yönüyle okullarımızda kurum kültürünün yerleşmesine önemli katkılar sağlarken diğer yönüyle de bireysel ve kurumsal başarıların önünü açmaktadır. Biz de bugün öğrencilerimizle, öğretmenlerimizle ve yöneticilerimizle birlikte hoş bir vakit geçirdik. Organizasyonda emeği olan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.