Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com casino siteleri uluslararası lojistik

GÜNCEL KONULAR
+ TÜMÜNÜ GÖRÜNTÜLE
Karabük Bartınlılar Derneği tarafından hazırlanarak hibe desteği almaya hak kazanan “Kadın Emeği Üretime Dönüşecek” projesi imza töreni Vali Mustafa Yavuz’un katılımıyla gerçekleşti. Karabük Bartınlılar Derneği tarafından hazırlanan “Kadın Emeği Üretime Dönüşecek” projesi hibe desteği almaya hak kazandı.Projenin imza töreni Valilik Makam Toplantı Salonunda gerçekleşti. Projeyle Karabük T Tipi Ceza İnfaz...
24.05.2024
0
AK Parti İl Başkanı Ferhat Salt, AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin, Ali Keskinkılıç ve Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya’nın takipleriyle Mayıs ayında gerçekleştirilen proje ihalesi, seçim döneminde yapılan vaatlerin gerçeğe dönüştüğünün önemli bir kanıtı oldu. 1. ve 2. Etapları tamamlanan kentsel dönüşüm projelerinin ardından Soğuksu Mahallesi’ndeki 3. Etap çalışmaları...
24.05.2024
0
Geçtiğimiz gün Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Karabük İl Başkanlığında gerçekleşen bayrak  değişiminde, Karabük Ülkü Ocakları İl Başkanlığına İbrahim Can Kasapoğlu getirildi. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Karabük İl Başkanlığı‘nda geçtiğimiz gün gerçekleşen görev değişimi törenine Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Kadir Ensar Ejder...
24.05.2024
0
Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın’ın babası Sadık Yalçın Safranbolu Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı’yı ziyaret etti. Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın’ın babası Sadık Yalçın, Ankara’ya taşınması sebebi ile Safranbolu Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı’ya veda ziyaretinde bulundu. Kaymakam Yazıcı ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.
24.05.2024
0

Gümüş , deprem misafirleriyle bir araya geldi

Gümüş , deprem misafirleriyle bir araya geldi
Yayınlama: 10.03.2023
A+
A-

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, Safranbolu’ya deprem bölgesindeki illerden gelen ve İsmail Necati Efendi KYK Yurdunda kalan ilkokul ve ortaokul öğrencileri ve velileri ile bir araya geldi.

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş deprem bölgesinden Safranbolu’ya gelen misafirlerle gerçekleştirdiği toplantıda, deprem bölgesindeki illerden gelen öğrencileri ve vatandaşları Safranbolu’da ağırlamaktan onur duyduklarını ifade ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Depremde kaybettiğimiz vatandaşları dualarda unutmadıklarını ifade eden Gümüş, vefat eden vatandaşlara Allah’tan rahmet diledi.

“Tüm ihtiyaçların karşılanması için çaba sarf ediyoruz”

Toplantıda Safranbolu’da misafir olarak bulunan velilerin talep ve önerilerini dinleyen Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, eğitim öğretimle ilgili tüm ihtiyaçların karşılanması için çaba sarf ettiklerini ifade etti.

Gümüş, okul yöneticilerinin de hazır bulunduğu istişare toplantısının sonunda Safranbolu’daki misafir öğrencilerin ve ailelerinin Safranbolu eğitim ailesi olarak her daim hizmetinde olduklarını vurgulayarak sözlerini tamamladı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.