Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com casino siteleri uluslararası lojistik

“Gri Koç” Karabük’te seminer düzenledi

“Gri Koç” Karabük’te seminer düzenledi
Yayınlama: 26.04.2023
A+
A-

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından, sınavlara girecek öğrencilere yönelik “Griden Beyaza Başarı” semineri gerçekleştirildi.

100.Yıl Kültür Merkezi’nde “Gri Koç” adıyla tanınan Gökhan Müftüoğlu’nun katılımıyla düzenlenen seminerin açılış konuşmasını yapan Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun GÜVEN, Bakanlık olarak gençlerin her zaman yanında olduklarını, onların hayata hazırlanmaları ve başarılı bir birey olmaları yolunda farklı başlıklarda programlar düzenlediklerini ve bugünde sınavlara hazırlanan gençlerin motivasyonuna yönelik değerli bir eğitimci yazarla gençlerle buluşturduklarını söyleyerek, katılımcı gençlere başarılı bir yaşam diledi.

Seminerde sınavlara girecek öğrencilere moral ve motivasyonlarını artırmaları ile hedefleri konusunda yönlendirici başlıklar ele alındı.

Müftüoğlu, öğrencilere sınava hazırlık süreci, zamanın verimli değerlendirilmesi ile ilgili bilgi verdi. Müftüoğlu, öğrencilerle sohbet eşliğinde seminer verdi.

100.Yıl Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Coşkun Güven, Gençlik Hizmetleri Müdürü Hüseyin Bilicioğlu, Yurt Hizmetleri Müdürü Mehmet Özkeskin, Milli Eğitim Şube Müdürü İsmail Özden,Öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Hediye takdiminin ardından program sonunda kitabını imzalayan Müftüoğlu, katılımcılarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.