Engelliler Haftası Coşkuyla Kutlanıyor

Engelliler Haftası Coşkuyla Kutlanıyor
Yayınlama: 11.05.2023
A+
A-

İl Millî Eğitim Müdürlüğü koordinesinde 10 Mayıs Çarşamba günü Karabük 100.Yıl Kültür Merkezinde Engelliler Haftası Kutlama programı gerçekleştirildi.

Programa, İl Emniyet Müdürü Kadir Yırtar, İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, kurum müdürleri, okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla başlayan program, Yaşama Sevinci Özel Eğitim Meslek Okulu Müdürü Yurdaer Uysal’ın günün anlam ve önemine dair açılış konuşması ile devam etti.

Programda, Özel Eğitim Okullarımızın çalışmalarını ve Özel Eğitim Hizmetleri ile ilgili bilgi içeren sinevizyon gösterisi izlendi. Ardından Özel Eğitim Ortaokulu Korosu, Müzik Öğretmeni Özlem Demir yönetiminde şarkılarını seslendirmesi, Karabük Belediyesi Özel Eğitim Uygulama Okulu Öğrencisi Zeynep Şahin’in Müzik Öğretmeni Utku AVCI eşliğinde şarkılarını seslendirmesi, Özel Eğitim Ortaokulu öğrencilerinin ritim gösterisi, Yaşama Sevinci Özel Eğitim Meslek Okulu öğrencileri Soner TURGUT, Mehmet Berat YAŞAR ve Ahmet ŞENGÜR’ün solo şarkılar seslendirmesi, Özel Eğitim Ortaokulu Öğretmenleri Dilek GÖÇ ve Murat TURAN’ın eşliğinde Ortaokul Dans Grubunu gösterileri ve Yaşama Sevinci Özel Eğitim Meslek Okulu Korosunun, Müzik öğretmeni Utku AVCI yönetiminde şarkılarını seslendirmesi ile eğlenceli ve coşkulu bir program gerçekleştirildi. 

İzleyicilerinin beğenisini kazandığı program hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.