“DOĞANIN SESİNE KULAK VER” PROJE EKİBİNDEN GÜMÜŞ’E ZİYARET

“DOĞANIN SESİNE KULAK VER” PROJE EKİBİNDEN GÜMÜŞ’E ZİYARET
Yayınlama: 05.05.2023
A+
A-

Kalealtı İlkokulu “Doğanın Sesine Kulak Ver” eTwinning proje ekibi Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş’ü makamında ziyaret etti.

Proje ekibinde yer alan proje danışman öğretmenleri ve öğrencilerin yer aldığı ziyarette proje hakkında bilgi veren proje danışman öğretmenler projenin amacının “Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak ve çevre koruma bilinci kazandırmak” olduğunu söyledi. “Doğanın Sesine Ses Olacağız” parolası ile yola çıktıklarını ifade eden danışman öğretmenler “Doğanın Sesine Kulak Ver” Projesinin Türkiye ve Azerbaycan’dan öğrenci ve öğretmenlerin katıldığı bir eTwinning Projesi olduğunu belirterek desteklerinden dolayı Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teşekkür ettiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş de safranbolu’daki öğretmenlerin ve öğrencilerimizin son yıllarda farklı alanlarda bir çok farklı projenin içinde yer aldıklarını görmekten duydukları memnuniyeti ifade etti. Bu tür projelerin geleceğimiz olan çocuklarımızın hayata daha donanımlı hazırlanmalarına ve ilçenin eğitim kalitesine olumlu katkılar sunduğunu belirterek “Doğanın Sesine Kulak Ver” eTwinning proje ekibine çalışmaları ve ziyaretleri için teşekkür etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.