Deprem bölgesindeki çocuklar için Hepsiburada “Bir Gülüş Yeter” etkinlikleri başladı

Deprem bölgesindeki çocuklar için Hepsiburada “Bir Gülüş Yeter” etkinlikleri başladı
Yayınlama: 13.04.2023
A+
A-

Deprem bölgesinde kalıcı refahın tesisine katkı sağlamak amacıyla “Deprem Bölgesine Ticaret ve Teknoloji Gücü” programını başlatan Hepsiburada, bölgede yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleriyle de depremden etkilenenlere destek oluyor.

Hepsiburada’dan yapılan açıklamaya göre, “Hepsiburada Sözü” sloganıyla deprem bölgesine yönelik pek çok projeyi hayata geçireceğini taahhüt eden Hepsiburada, çocuklara yönelik gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesi “Bir Gülüş Yeter” kapsamında Hatay ve Gaziantep’te etkinlikler düzenledi.

Hepsiburada çalışanlarının da gönüllü olarak katıldığı etkinlikler, 11 Nisan’da Hatay‘da, bugün ise Gaziantep’te gerçekleştirildi.

Uzman pedagogların gözetiminde, etkinlik serisi için hazırlanan özel alanda, resim ve yüz boyama, rüzgar gülü yapımı, sıfır atık ve kitap okuma etkinliği ile drama atölyeleri gibi çeşitli aktiviteler düzenlendi.

Çocuklar, açık alanda dev satranç oyununun yanı sıra sandalye kapmaca, halat çekme ve seksek gibi geleneksel oyunlarla da eğlendi. “Bir Gülüş Yeter” etkinlikleri kapsamında çocuklar ayrıca çizgi film gösterimleri ile de keyifli vakit geçirdi.

– “Deprem Bölgesine Ticaret ve Teknoloji Gücü” kapsamında destek çalışmaları sürecek

Hatay ve Gaziantep’te 1000’den fazla çocuğun katıldığı etkinliklere sivil toplum kuruluşları da destek verdi. Melekler Yaşam Köyü Derneği ile hayvanları besleme etkinliği düzenlenirken, Temiz Atık Derneği ile atölye çalışmaları gerçekleştirildi. Etkinlik sonunda tüm çocuklara 23 Nisan ruhuna uygun olarak oyuncak ve kitaplar armağan edildi.

Hepsiburada, deprem bölgesinde kalıcı refahın tesisine katkı sağlamak amacıyla “Deprem Bölgesine Ticaret ve Teknoloji Gücü” programını başlatmış, bölgedeki satıcı ve üreticileri iki yıl boyunca teknoloji, ticaret, lojistik, pazarlama ve eğitim imkanlarıyla destekleyeceğini açıklamıştı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.