Çocuk Bakımevi Yaz Okulu kayıtları başladı

Çocuk Bakımevi Yaz Okulu kayıtları başladı
Yayınlama: 23.05.2023
A+
A-

Geçtiğimiz aylarda açılışı gerçekleştirilen ve ailelerin tercihi olan Safranbolu Belediyesi Nazmiye Yeşilyurt Gündüz Çocuk Bakımevi Yaz Okulu kayıtları başladı.

Geleceğin teminatı çocukların yaz aylarını kendilerini geliştirerek ve eğlenerek geçirmeleri için yaz okulu düzenleyen Safranbolu Belediyesi çocuklar için çeşitli etkinlikler planlamaya devam ediyor.

Safranbolu Belediyesi’nden Nazmiye Yeşilyurt Gündüz Çocuk Bakımevi’nde açılacak olan yaz okulu ile ilgili olarak yapılan bilgilendirmede, “48-72 aylık çocuklarını Yaz Okuluna kayıt yaptıracak olan aileler 444 50 78 nolu hattan dahili 360’a ulaşabilirler.” denildi.

Safranbolu Belediyesi tarafından Nazmiye Yeşilyurt Gündüz Çocuk Bakımevi Yaz Okulu kayıtlarının son başvuru tarihinin ise 2 Haziran olarak açıklandı.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “Çocuklarımız bizim için çok kıymetli. Onların güzel ve kendilerine faydalı olacak, bir yandan da eğlenebilecekleri vakit geçirebilmeleri için çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Yaz okulu da bunlardan biri olacak. Yaz Okulumuzda akıl -zeka oyunlarından müzik – ritime, seramikten görsel sanatlara, tarımdan masal atölyesine kadar pek çok alanda eğitimler verilecek. Bir yandan kendilerini geliştirirken diğer yandan eğlenme fırsatı bulacaklar.” dedi.

Kaynak: Mahmut Özalp

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.