Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com casino siteleri uluslararası lojistik

Canyurt’tan takdirlik açıklama

Canyurt’tan takdirlik açıklama
Yayınlama: 15.05.2023
A+
A-

28. dönem İYİ Parti Karabük 2. Sıra Milletvekili Adayı Ozan Canyurt, seçim sonrası yaptığı açıklamayla takdir toplamaya devam ederken Karabük’ün ve Karabüklünün her zaman yanında olduğu mesajını verdi.

28. dönem İYİ Parti Karabük 2. Sıra Milletvekili Adayı Ozan Canyurt, seçim sonuçlarının şekillenmesinin ardından yapıtğı açıklamada, “Çok inandığım bir söz var. ‘Ben hayatta kaybetmem, ya kazanırım. Yada öğrenirim.’ Kendi adıma inandığım yolda doğrudan şaşmadan, kırmadan, dökmeden, incinmeden, incitmeden, bana yakışanı yapabilmek için onurlu bir mücadele vererek ülkem,şahsım ve meleketim adına çok zorlu bir süreci geride bıraktım. Bu dönemde siyasetin gülen yüzü ve sonuçtan bağımsız kazananı olmaya, gençlere ilham vermeye çalıştım. Mutlaka ben ve teşkilatım, halkın takdirine koşulsuz saygı duyup karnemizi elimize alarak kendi sonuçlarımızı değerlendireceğiz.” dedi.

“Yaptıkları ve yapamadıkları tüm icraatların da takipçisi olacağım”

Seçimi kazanan adayları tebrik eden Canyurt, açıklamasında, “Öncelikle bu şerefli mücadelede ipi göğüsleyerek memleketimin milletvekili olmayı hak kazanan ilimizin yeni vekillerini tebrik ederim. Kendilerine, bana doğduğum topraklara hizmet etmek adına bir ihtiyaç duymaları halinde koşulsuz destek vereceğimi bilmenizi ister iken, aynı zamanda yaptıkları ve yapamadıkları tüm icraatların da takipçisi olacağımın sözünü buradan veriyorum.” ifadelerine yer verdi.

Canyurt yaptığı açıklamayı, “Arkamda kaya gibi duran; eşim, çocuklarım, annem, babam, k.validem, teyzem, amcalarım, kuzenlerim,dostlarım, yine bu süreçte yorulmak bilmeden benimle mücadele eden İyi partinin cesur neferleri, şahsımı hep özel hissettiren yazılı, görsel basının kıymetli mensupları, bulunduğum her platformda nezaketi elden bırakmayan kamu görevlileri, ve beni vekil seçmese de bağrına basan Karabük’ lü hemşehrilerim. Hepinize teşekkür ederim. Bu sevda burda bitmez.” diyerek sonlandırdı.

Kaynak: S. Oğuzhan Doğan

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.