Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com casino siteleri uluslararası lojistik

“Çalışmalarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz”

“Çalışmalarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz”
Yayınlama: 15.05.2023
A+
A-

28. dönem CHP Karabük 2. Sıra Milletvekili Adayı Abdullah Çakır, yaptığı açıklamada hem teşekkür etti hem de Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimi için çalışmaların hız kesmeden süreceği mesajını verdi.

28. dönem CHP Karabük 2. Sıra Milletvekili Adayı Abdullah Çakır, yaptığı açıklamada, “Karabük 2. sıra milletvekili adayı olarak yola çıktık. Çok koştuk, çok çalıştık ama maalesef olmadı. Milletvekili seçilemedik. Yolumuza, bir parti neferi olarak devam ediyoruz. Kemal Kılıçdaroğlu’nu 13. Cumhurbaşkanı yapmak için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz. Bu süreçte bizlerle beraber olan il başkanımıza, ilçe başkanlarımıza, kadın ve gençlik kolu başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerine, ittifak partilerimizin il ve ilçe başkanlarına, bizlere her zaman destek olup yanımızda olan Safranbolu Belediye Başkanımız Elif Köse ve belediye meclis üyelerine, beraber yola çıktığımız Bayram Karadağ başkanıma, milletvekili seçilen Cevdet Akay vekilime ,bize gönülden destek veren örgüt emekçileri başta olmak üzere, yol arkadaşlarıma ve tüm Karabük halkına teşekkür ederim.” dedi.

Kaynak: Mahmut Özalp

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.