Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com casino siteleri uluslararası lojistik

GÜNCEL KONULAR
+ TÜMÜNÜ GÖRÜNTÜLE
Karabük Bartınlılar Derneği tarafından hazırlanarak hibe desteği almaya hak kazanan “Kadın Emeği Üretime Dönüşecek” projesi imza töreni Vali Mustafa Yavuz’un katılımıyla gerçekleşti. Karabük Bartınlılar Derneği tarafından hazırlanan “Kadın Emeği Üretime Dönüşecek” projesi hibe desteği almaya hak kazandı.Projenin imza töreni Valilik Makam Toplantı Salonunda gerçekleşti. Projeyle Karabük T Tipi Ceza İnfaz...
24.05.2024
0
AK Parti İl Başkanı Ferhat Salt, AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin, Ali Keskinkılıç ve Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya’nın takipleriyle Mayıs ayında gerçekleştirilen proje ihalesi, seçim döneminde yapılan vaatlerin gerçeğe dönüştüğünün önemli bir kanıtı oldu. 1. ve 2. Etapları tamamlanan kentsel dönüşüm projelerinin ardından Soğuksu Mahallesi’ndeki 3. Etap çalışmaları...
24.05.2024
0
Geçtiğimiz gün Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Karabük İl Başkanlığında gerçekleşen bayrak  değişiminde, Karabük Ülkü Ocakları İl Başkanlığına İbrahim Can Kasapoğlu getirildi. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Karabük İl Başkanlığı‘nda geçtiğimiz gün gerçekleşen görev değişimi törenine Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Kadir Ensar Ejder...
24.05.2024
0
Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın’ın babası Sadık Yalçın Safranbolu Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı’yı ziyaret etti. Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın’ın babası Sadık Yalçın, Ankara’ya taşınması sebebi ile Safranbolu Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı’ya veda ziyaretinde bulundu. Kaymakam Yazıcı ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.
24.05.2024
0

Belediye kreşi törenle açıldı

Belediye kreşi törenle açıldı
Yayınlama: 27.04.2023
A+
A-

Yeşilyurt ailesi ve Safranbolu belediyesi ortaklığında yapılan Nazmiye Yeşilyurt gündüz çocuk bakım evi töreninde iş ve siyaset insanları bir araya geldi

Safranbolu Belediyesi ve bağışçı Osman Yeşilyurt tarafından annesinin anısına yaptırılan Kreşin açılışı yoğun katılımla yapıldı.


Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin ev sahipliğinde gerçekleşen törene Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Safranbolu Jandarma Komando Eğitim Merkez Komutanı J.Alb. Dr. Yusuf Küçükbaşol, Safranbolu İlçe emniyet Müdürü Sinan Çankal, Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayları Cevdet Akay ve Abdullah Çakır, İş İnsanı Şefik Dizdar, İş İnsanı Kamil Güleç, bağışçı Osman Yeşilyurt, İl Genel meclisi ve Belediye Meclisi üyeleri ile çok sayıda vatandaş ve basın mensubu katıldı.


Törenin açılış konuşmasını yapan Osman Yeşilyurt, “Bu güzel esere rahmetle andığım annem Nazmiye Yeşilyurt adının yaşatılmasında bizlere öncü olan Belediye Başkanımız Sayın Elif Köse hanımefendiye teşekkür ediyorum. Başkan Hanım bu projeden söz ettiğinde büyük mutluluk duymuştum. Hemen evet dedim. Sonunda Safranbolu’ ya yakışır bir eser kazandırmış olduk. Bununla birlikte yakım bir tarihte yine değerli başkanımızla birlikte Yaşlı Bakım Evi’nin temelini de atacağız. Kreşimiz Safranbolu’muza hayırlı olsun” dedi.
Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ise, Safranbolu Belediyesi olarak tüm vatandaşların yanında olduklarını ifade etti.


Çocuklar, Gençler, Kadınlar ve Yaşlılar Bizim İçin Çok Değerli


Çocuklar, gençler, kadınlar ve yaşlılar için yaptıkları projeler yaptıklarını aktaran Köse, “Onlardan bir tanesi Nazmiye Yeşilyurt Gündüz Çocuk Bakımevi. Öncelikle bu projenin hayata geçirilmesinde destek olan kardeş şehrimiz Çankaya Belediyesinin teknik personeline, Safranbolu Belediyesi İmar Müdürlüğündeki teknik arkadaşlarımıza, müteahhit firmamıza ve Yeşilyurt ailesine teşekkür ediyorum” dedi.
Köse, “Bağışçılarımız bizler için çok önemli ve kıymetli. Onlarla beraber Safranbolu’da yaşayan halkımıza yaraşır hizmetler yapmak daha da mümkün hale geliyor” ifadelerini kullandı.
Konuşmaları kurdele kesimi ve kreş ziyareti takip etti. Başkan Köse ve Yeşilyurt çocukları sınıflarında ziyaret ederek çocuklarla uzun süre vakit geçirdiler.
Açılış aile fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.